Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový člen


dolphy68

Recommended Posts

Určitě to udělej tak jak ti radí Olda a zajeď do Zábru ;)

A v týdnu ti to tam může někdo hodit...

Lidi tam jezdí i z větší dálky než z UO...;)

Blbý je,že žena to potřebuje na dojíždění do práce,ale 14 dní to snad vydrží:P

Žena to má kousek autobusem do Žamberka. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo,jenže jezdí na šestou a domů večer v osm a to žádný bus ze Žambéra nejede a to nemluvím o víkendu,ale nějak to pořeším,do Zábřehu jsem psal mejla,odpověď byla blesková,takže stačí dočkat se financí,domluvit termín telefonicky a můžu to tam odvézt...:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se prodává tady http://allegro.pl/peugeot-607-406-odtwarzacz-czytnik-nawigacji-cd-i4223419464.html

vizuelně by to snad pasovat mělo,aspoň barvy konektorů seděj:D

post-53451-14109637597389_thumb.jpg post-53451-14109637597731_thumb.jpg

Driscolle,nebude to tím rokem výroby?Já třeba mám trošku jiný rádio,než ty

[upravil dne 18/5/14 10:42 od dolphy68]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to možný, já mám 2003, ale ten velký LCD a jednotku navigace jsem koupil z bouračky z roku 2001. Bohužel ten človíček to hodil na vrakáč dřív než mi v peugeotu řekli, že potřebuju ten propojovací kabel....

A teda v mojí 2003 jsou ty konektory stejný jako máš ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

...tak jak koukám zase klasika...plno odpovědí, ale docela mimo to na co se tady nový člen ptal...upřímně, já se tady už ani na nic ptát nikoho nebudu...to na co jsi se ptal, tak všechny popsané závady souvisí se sekundární baterií, která je pokud to ještě nevíš schovaná v kufru...blbnoucí teplota na palubce...to je špatné čidlo teplotu na motoru. Stojí cca 300. Zrcátka se naklápějí při zařazené spátečce, ale musíš zapnout směrovku na straně, kde chceš zrcátko sklopit...stačí jenom probliknout. Nazdar ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak jak koukám zase klasika...plno odpovědí, ale docela mimo to na co se tady nový člen ptal...upřímně, já se tady už ani na nic ptát nikoho nebudu...to na co jsi se ptal, tak všechny popsané závady souvisí se sekundární baterií, která je pokud to ještě nevíš schovaná v kufru...blbnoucí teplota na palubce...to je špatné čidlo teplotu na motoru. Stojí cca 300. Zrcátka se naklápějí při zařazené spátečce, ale musíš zapnout směrovku na straně, kde chceš zrcátko sklopit...stačí jenom probliknout. Nazdar ;-)

Jj, měl bys zpytovat svědomí. Chodíš na fórum od 16.3.2014 (tzn. toto vlákno sleduješ od začátku) a neporadil jsi. Takže komu že to nadáváš?

Mmch, o zapnutí směrovky jsem zde psal odpověď 11.5.2014 v 18:07 - celých 57 minut poté, kdy dolphy68 zadal dotaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...

Ahoj vsichni,tak jsem dalsi co si chce zatizit penezenku a koupil jsem si prvni 607 2.2 hdi r.v.2003.Mam ji tyden a zatim dobre.Interier jako novy a kupodivu vse funguje akorat blbne zadni svetlo.Kdyz to zustane jen u toho tak to bude fajn:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím všechny pežoťáky,čeká mě výměna spojky a potřeboval bych poradit,jak náročné je vyndat převodovku,chci to dělat sám s kolegou,tak prosím zkušené o radu jestli vrchem, nebo spodem, prostě takový malý návod na demontáž špajzky....děkuji za postřehy nápady a rady vás zkušených....odpovídající téma jsem asi nenašel, tak jsem to dal do mnou založeného tématu, snad to vadit nebude

Upraveno uživatelem dolphy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...