Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace - aktualizace


edition3

Recommended Posts

Páni nechcem zakladať nové vlákno ale ako to je s navigáciou v 508 / 508SW/ 508 GT I. generácie vrátane faceliftu ?? na začiatku bola navi s ovládaním -  Joystick pri rýchlostnej páke. Ale veľa aút vidím s NAVI bez Joysticku a teda predpokladám že ide o neoriginálne NAVI s androidom.  Či  boli aj originálne NAVI bez Joysticku ?? Vopred dík za vysvetlenie :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak bych to raději svěřil servisu. Zvlášť, pokud bych to chtěl spojit i s přehozením do CZ. Bude to sice stát nějakou pětku, ale alespoň bude záruka, že to bude fungovat, jak má a nebude problém s ozvěnou u volání, hlasitostí "pípáků" apod. :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud někoho bude zajímat, jak je to FW RNEG2.07.A.3, tady je odpověď autorizovaného servisu :

Můžeme updatovat software RT6 na verzi 2.86 vč. aktivace češtiny do cca 2000Kč. Pokud by jste chtěl i mapy vč. statických radarů, tak je to ještě cca 3500Kč k tomu. Aktuální mapy nelze instalovat na starou verzi softwaru navigace, ale pouze na verzi 2.86. Aktuální mapové podklady jsou verze 2020/2.

Software se samostatně neprodává a ani čeština nejde aktivovat mimo servis. Mapy samostatně koupit jdou za tu částku cca 3500Kč. Instalaci ale nedoporučuji vzhledem k tomu jak dlouho to trvá a nesmí se proces přerušit. Při přerušení se už nemusí rádio vůbec zapnout. Potom je oprava dosti drahá…

Instalace software zabere cca hodinu. Instalace mapových podkladů celé Evropy cca 6 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je odpověď servisu. Taky se mi to nějak nezdá. K tomu se spíš vyjádří kolegové, kteří si tím prošli. Já jsem na začátku - prvně potřebuju dostat fw RT6 na vyšší verzi.

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek viz pravidla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, čemu se divíte. Vždyť to je věc známá tak 10let :roll Přesně tak starý ten systém RT6 je. Jedna oblast trvá cca 20min. Motor by měl běžet kvůli tomu, aby nedošlo ke ztrátě napětí a k chybě systému.
Mapy jsou venku jednou za cca 1/2roku. Instaluju je po částech běžně cestou do/z práce. Rádio při upgrade normálně hraje ;)  

@vojtakmin Nech si udělat upgrade FW+CZ a zbytek už zvládneš sám ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo RT6 je v pohodě na celej pracovní den :) se softem v klidu těch 7 hodin to dá 

 

Pokud by jsi měl zájem, můžeme se na aktualizaci a mapách domluvit i mimo autorizák :) ale za RT6 jednotku narovinu neručím, jako stejně žádný autorizák při aktualizaci :D Občas to pacient nepřežije 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TomasARN napsal:

Od urcitej doby balik jednej casti EU, kde je aj Rusko, trva cca 1,5 hodiny, dalsie baliky 20 az 30 minut jeden balik. V servise si dat sprsvit FW a zvysok zvladnes sam. Par krat som aktualizaciu mapy prerusil a nic sa nestalo, akurat aktualizacia FW sa nesmie prerusit

Jasně, do servisu bych zajel pro aktualizaci FW+CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, ChouLu napsal:

Jo RT6 je v pohodě na celej pracovní den :) se softem v klidu těch 7 hodin to dá 

 

Pokud by jsi měl zájem, můžeme se na aktualizaci a mapách domluvit i mimo autorizák :) ale za RT6 jednotku narovinu neručím, jako stejně žádný autorizák při aktualizaci :D Občas to pacient nepřežije 😕

Díky, FW do RT6 zkusím domluvit v servisu. Pokud to bude včetně CZ do 2 tis. , jak slibují ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se optal, dá se nahodit nějak čeština jen do navigace, nebo je to spjatý s tou RT6? ještě že mám už teda 2.86, když to čtu... myslel jsem že je to v poho, myslím si že jsem instaloval novej firmware do citroenu grand piccaso 2016 a to bylo v pohodě, no ale byl to novější SMEG teda no... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pořád dokola :roll Všechno je tu už X- krát popsané. Stačí jen postupovat podle 1. pravidla fóra a hledat :bacha Nicméně po X první. Oficiální CZ jde přes autorizák, samo domo (přeložení stávajícího jazyka) přes mirascript. Každopádně CZ bude jen na velkém displeji RT6. Na malém mezi budíky nastavit nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...