Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace - aktualizace


edition3

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Dnes jsem trochu bloudil v Kutné Hoře a navigace se ze všech sil snažila abych přišel o pappíry , nevím proč ale usmyslila si že budeme jezdit jednosměrkama :D Adresa kterou jsem potřeboval jí nezajímala a domů se jí nechtělo už vůbec. Jsem zvědavej až pojedu do Chorvatska , se vrátím s banánem v ruce a botama od sněhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tohle je strašně těžký. Mapové podklady jsou v lepším případě rok staré a místní úpravy tam můžou být jen pár měsíců. Navíc oblíbenost jednosměrek u nás roste, a tam, kde se rekonstruuje ulice, to velmi často skončí i jednosměrkou. Mám teď čerstvou zkušenost s navigací z Travellera (Německo - Francie) a až na pár drobností fungovala spolehlivě. Navigaci v mobilu jsme použili jen na dohledání, když jsme neznali adresu;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pokud by bylo odskoušeno poprosil bych o nové mapy . Neboť teď je to šílený :D Jezdím pravidelně tuto trasu  a toto místo bylo rozkopané tuto objížďku navigace v žádném případě nezvládla. Kompas se točil jak splašenej a neustále mě točila sem tam, na ulici Sokolovskou jsem kurzor vůbec nedostal a skákal mezi ulicema Novákových a V mezihoří,  rozum dostala  v polovině Novovysočanský kde se chytla.

trasa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Davidak79 napsal:

Pokud by bylo odskoušeno poprosil bych o nové mapy . Neboť teď je to šílený :D Jezdím pravidelně tuto trasu  a toto místo bylo rozkopané tuto objížďku navigace v žádném případě nezvládla. Kompas se točil jak splašenej a neustále mě točila sem tam, na ulici Sokolovskou jsem kurzor vůbec nedostal a skákal mezi ulicema Novákových a V mezihoří,  rozum dostala  v polovině Novovysočanský kde se chytla.

Tak to je ale spíš problém s výpadkem GPS signálu, než s mapou :myslim  Mě třeba vždycky vypadne signál GPS, když jedu kolem "porsche-prosek". Asi nějaká alergie :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 2. 2019 at 11:34, MJSytic napsal:

Jinak zkus ještě do "rootu" USB disku přidat soubor Licence, do kterého ten kód vložíš. Nebudeš to muset pak vypisovat v autě. 
Vytvoříš normálně "licenece.txt", kam vložíš ten kód, a pak jen odmažeš koncovku souboru. Bude to soubor bez koncovky.

Pri predchadzajucej mape mi tento postup fungoval, alr teraz nie, dal som aj licenece aj licence, vlozeny kod je spravny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Davidak79 Ještě možná zkusit, jestli máš aktuální FW. Ty máš asi už dotykovou verzi, tak s tou moc zkušenosti v 508 nemám. S mojí RT6 naviguju jen na ulice a zatím dobrý. V rybníku jsem ještě neskončil :aut 
@TomasARN Že by nám tam hodili kontra? :myslim Nestraš :bojim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...