Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace - aktualizace


edition3

Recommended Posts

Najít na netu aktuální FW a nainstalovat ho a nebo s tím zajet do autorizáku :myslim Ještě bych možná zkusil ten ZIP znovu stáhnout a bouchnout to na nějakou jinou (malou pomalou) flashku. Nic jiného mě nenapadá. Teda napadá, ale to nemám ověřené a nebudu radit něco, aby sis to třeba ještě víc rozkopal :aut  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty dva kódy taky nešly, hlásí to pořád to samý... Ještě vyzkouším s jinou flashkou až ji najdu. :) No a asi teda počkám na novou aktualizaci map a pak asi do servisu, když to nepujde. Netušíte náhodou, kdy by ji tak asi mohli pustit? Díky moc za snahu pomoct. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem se pokusil o update a psalo to něco o špatném kodu , flešku jsem měl stejnou formátovanou z které to naposled šlo. Zkusím to stáhnout znovu.

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mém případě jsem na něj asi přišel :D teď jsem to všechno stáhl znovu a vygeneroval kod . Píšu jak dobytek a místo Z jsem zadával 2  na papíře to mám napsané tak že i žena mi nadiktovala 2 . Odpoledne to vyzkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si dobře pamatuji, tak když jsem aktualizoval mapy známému, tak nebylo možné zaměnit písmeno za číslici. Když přišla na řadu číslice, tak to na klávesnici nabízelo jen čísla.

Jinak včera jsem aktualizoval evropu EAST a ta mi dala. Trvalo to cca. 80 minut. Asi to bylo tím, že do ní dali Rusko a to se mi teď objevilo samostatně. Jinak vždy zabírala jedna mapa 30 - 40 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to jsem se snažil , zkusit opravit O místo 0 hned někde na začátku a to nešlo záměnu to nenabízelo , ani naopak někde uprostřed . Jenže manželka si je jistá že mi četla konec 260 ,  po znovugenorování je na konci Z60. Jdu to zkusit už teď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím úspěch :D Rovnou jsem si tam hodil část kde je ČR, sice to trvalo dýl páč jsem po instalaci musel odvést čubu ke psí kadeřnici :D   Tak že jsou části kde písmena za číslo jdou zaměnit, žena tvrdí ( protože to předtím během jízdy zkoušela ) že O za 0 nejde a taky 1 za I taky nejde. Hádat se sní nebudu protože je teď na koni že měla pravdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...