Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace - aktualizace


edition3

Recommended Posts

Já mám služebák a žena je po třetí operaci páteře , 508 bude cca 3 měsíce stát ( teda jezdím s ní kolem komína aby nezešišatěly kola :D )

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové,

koupil jsem teď Experta ročník 2014. Včera jsem jel do Německa a jaképak pro mě překvapení, když jsem jel hodněkrát po poli :D Zjistil jsem, že navigace nebyla nikdy aktualizovaná, a tak tam jsou mapy z roku 2014. Tím pádem je navigace prakticky nepoužitelná. Na hlavních stránkách peugeota nabízí aktualizaci zdarma jen od 9/2015 a pětiletou záruku. Já mám 9/2014, ale už do toho bohužel nespadám, což nechápu, když to má být na pět let. Mohli byste mi prosím poradit jak mapy aktualizovat? Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to mi sdělili i na jejich chatu. Dále mě odkázali na "nejoficiálnější" stránku peugeota, kde chtějí za jednu mapu 79 eur, což se mi zdá přehnaný. Ale na angličtinu jsem blbej, takže jsem tam toho ani moc nepřeložil. Není nějaká jiná cesta? 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

chci se zeptat, jestli někdo netuší, kde by mohl být problém... Když chci aktualizovat mapy (nabízí mi to pořád jen verzi k 12.7.2018), tak po zadání aktivačního kódu mi vyběhne na obrazovce hláška, že mám kód zkontrolovat na peugeot.navigation.com. A aktualizace neproběhne. Lednový mapy 2018 mi to ale vloni ale bez problému zaktualizovalo. Záruku jsem měl spuštěnou po 1.9.2015, takže si myslím, že nárok na bezplatný mapy bych měl mít, aplikace MyPeugeot mi píše, že až do roku 2022. VIN auta VF38EAHRMFL036481.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to být ve Tvém případě takhle: Verze map 42006 (2-2018) 1NV1A2LRKQC1YHP4 
Pro kontrolu by to chtělo ještě dodat přesnou verzi navigace. Jinak zkus ještě do "rootu" USB disku přidat soubor Licence, do kterého ten kód vložíš. Nebudeš to muset pak vypisovat v autě. 
Vytvoříš normálně "licenece.txt", kam vložíš ten kód, a pak jen odmažeš koncovku souboru. Bude to soubor bez koncovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Press and hold (for 5 seconds) the 'SRC' key on the left touch screen.
• Select: System version.
View the version of the displayed software and use the compatible update according to the following versions:-
• For a 3.x,4.x or 5x version: please choose any 2018-2 Touchscreen 7' (SMEG + iV1) map.
• For a 6x version: please choose any 2018-2 Touchscreen 7' with Mirror Screen (SMEG + iV2) map

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak ten kód je podle všeho vygenerovaný správně. Ještě můžeš zkusit tyhle kódy:
CR6Q0BLFAB03J1HM
5TN0E2LHTLJFML5G

Ale správně by fungovat neměly. Ale schválně je zkus, tím nic nezkazíš :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, vždycky zformatuju usb, nic jiného kromě stažených map tam nemám. Kdyby mi to nešlo ještě nikdy, tak by mě to asi tak neštvalo, ale před rokem jsem to úplně bez problémů aktualizoval přesně tak jak to dělám teď. :) Ne že by mi to nějak extrémně vadilo, že nemam nejnovější mapy, ale když ta možnost je, tak bych rád... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty 2 kódy ještě dneska večer zkusím. Aktualizovat firmware...to obnáší co? Musím do autorizovanýho servisu? Kdyžtak teda zkusím ještě počkat na ty nový mapy, to by zas mělo vygenerovat novej kód a třeba půjde, ale štve mě to. Každopádně děkuju za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...