Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace - aktualizace


edition3

Recommended Posts

Čaute, po update firmwaru a map z roku 2014 na najnovšie ake su k dispozícii.. malý problém je, že mi navigácia neukazuje maximálnu povolenú rýchlosť v pravom hornom rohu čo pri mapách z r. 2014 robila.. dá sa to nejak zapnúť, alebo som niečo dodrbal, alebo to tak má byť? :) WipNav+ Peugeot 508 

Upraveno uživatelem mfiolek
Úprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to je opravdu zvláštní :nevim Možná tam je někde možnost to aktivovat? :myslim  Ale už jsem tu někde na fóru četl, že se někomu stalo něco podobného, ale u 308 a nějak to vyřešil. Ale teď to jen najít...

EDIT: Hmm, tak jsem to našel, ale též není vyřešeno :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som prejsť každé jedno nastavenie a nič som nenašiel.. jedine TMC ale to tiež nefunguje :) sú to len drobnosti síce, ale keď to tam už v tej Navi je, tak by to mohlo fungovať.. auto je dovoz z Rakúska, keď tam scrollnem krásne tam vidno všetky radary, semafory, stavím sa, že keby tam som s autom tak mi bliká a ukazuje všetko ja má.. :)

Upraveno uživatelem mfiolek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí mít zobrazenou mapu, ať už přes celou obrazovku, nebo jen částečně a rychlosti se zobrazují. Jsou samozřejmě silnice, kde se rychlostní limit nezobrazuje a v našich končinách jich bohužel není málo. U těch novějších modelů PSA, které umí číst značky, je to mnohem lepší :myslim  Já to beru, jen jako takový bonus. Když někoho vezu, tak se dost lidí diví, že 8 let (konstrukčně) staré auto už má takové vymoženosti, které ve své fungl nové Octavii nemají :D :aut  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim vsechny,

 

byl by tu nekdo ochotny pomoci mi s aktualizaci map v me 508 rocnik 2012? Obavam se, ze FW i mapy jsou puvodni z tovarny.

Idealne nekdo z okoli Sumperka/Olomouce, samozrejme bych to nechtel zadarmo.

Pripadne, kdyby byl nekdo ochotny poslat zpravou navod, moc bych to uvital. Vlakno jsem si procital, ale zrejme se veskere navody a odkazy posilaly pouze pres soukrome zpravy...

 

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj všem,i já prosím o pomoc v aktualizací map.Mam 308 1.6 HDi rok výroby 2013,verze systému soft,blutut 22,1,verze mapy CD 25082 --- 27.9.2013.Dik za rady v instalaci,odkazy na mapy,nebo i víc.Najde se někdo?  Ostrava.          

Upraveno uživatelem Tonytron
Dodatek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravíčko pánové, je tu ochotný mi někdo pomoci s aktualizací map a SW? Rád se i domluvím, s tím nemám problém. Mám RT6 WIP NAV+ a jsou tam mapy od výroby. Na starém aute P407 s RT4 jsem to zvládl vše sám i našel, ale tady se trošku bojím a když má někdo nějakou zkušenost, tak je to lepší :) Opravdu se mi nechce dávat 150 éček za aktualizaci, je to dle mého zbytečný a mělo by to být automaticky zdarma do tak drahého auta. SW mi to vypisuje RNEG2.80.E.2 a mapy 2013/2014 a databáze radarů asi žádná. Předem Vám děkuji za ochotu se s tím semnou zabývat, ale opravdu nechci do toho jít bez zkušeností na RT6 u P508SW GT. Samozřejmě jsem si to tady celé pročetl a i jiné vlákna o aktualizaci, nebo RT6, ale i tak, většima odpovědí byla do SZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...