Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace - aktualizace


edition3

Recommended Posts

V 1. 7. 2018 at 20:48, choze05 napsal:

Poradi mi nekdo kde by sli sehnat aktuální mapy a jak je nainstalovat?  Mam 508 rok vyroby 2015 radio s dotykovým displejem, tusim ze je to RT6? Moc díky. 

Neviem, či sa na túto verziu navi už nevzťahujú bezplatné updaty. Ak nie, treba pohľadať na nete súbor 42006 s príponou zip, to sú posledné. Postup na aktualizáciu je určite aj tu na fóre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem aktualizoval mapy. Nabidla mi je sama aplikace MyPeugeot v mobilu. Do mailu jsem si nechal poslat odkaz stahovani a prisel i kod. Jen jsem zapasil s mistem pro mapy, tajze to mam bez UK. Nejde to nejak vyresit? Jako ze vyndam radio a vymenim pametovku za vetsi, treba  jako v mobilu? Nebo jak je to reseny?

Upraveno uživatelem AlBunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AlBunda neviem kde to je, nechce sa mi to hladat, ale mam to ulozene v telefone.

Komentar z fora, ako riesit nedostatocnych 4GB v 508:
Tak před nějakou dobou jsem řešil, místo na kartě. Psal jsem že se s tím naučím žít, ale nejde to ;). Ty 4GB jsou prostě málo, takže mi došla trpělivost a to zejm. protože každý druhý update končil restartem jednotky a mapy se updatovaly třeba napotřetí apod.... Došlo na lámání chleba. Koupil jsem Kingstona 8GB Class4, vykuchal RT6, a šlo se na výměnu. Vyndání OK,  4 TORXy (2pod záslepkama, 2 na jednotce), U jednotky jsem sundal horní dekl (4torxy) a vyndal z boku kartu. Originál tam byla 4GB od Sandisku klasická nejpomalejší co jde. V PC pomocí HirensBoot CD a utility Partition Wizard, udělán klon karty s rozšířením poslední partition. Vše v jedné sekvenci kroků.  Po dokončení operace šla nová karta do jednotky a jednotka zpět do auta. Vše naběhlo normálně a při aktualizaci vše na první pokus, bez jediného restartu jednotky ...... Takže teď už bude pokoj. Operace jednoduchá a není u ní co zkazit, zvládne každý průměrně zdatný uživatel PC :) s trochou manuální zručnosti (stačí fakt málo :):) :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zdravím všechny členy a členky tohoto clubu. Tak jsem se stal ( zatím šťastným ) majitelem 508 čky. Auto mám měsíc, už jsem s ním odjel dovolenou do Chorvatska. Cestou přes Maďarsko po nové dálnici jsem ale zjistil, že podle navigace jedu po "poli" . Takže to vypadá na staré mapy. Prosím tímto, jestli by mi někdo poradil s aktualizací, nebo někdo z okolí Ostravy, popř. z moravskoslezského kraje, jestli to umí, pomohl mapy přehrát. Samozřejmě to nechci zadarmo . Zatím se s autem seznamuji, takže ani nevím, jaky typ navi tam je, jaké mapy, atp.

Jinak prozatím spokojenost, jen mě občas zlobí přední parkovací senzory. Hlásí překážku, i když žádná není. Ale to patří do jiného vlálkna. Děkuji předem za odpovědi. Roman.

Upraveno uživatelem rrromek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, rrromek napsal:

Zdravím všechny členy a členky tohoto clubu. Tak jsem se stal ( zatím šťastným ) majitelem 508 čky. Auto mám měsíc, už jsem s ním odjel dovolenou do Chorvatska. Cestou přes Maďarsko po nové dálnici jsem ale zjistil, že podle navigace jedu po "poli" . Takže to vypadá na staré mapy. Prosím tímto, jestli by mi někdo poradil s aktualizací, nebo někdo z okolí Ostravy, popř. z moravskoslezského kraje, jestli to umí, pomohl mapy přehrát. Samozřejmě to nechci zadarmo . Zatím se s autem seznamuji, takže ani nevím, jaky typ navi tam je, jaké mapy, atp.

Jinak prozatím spokojenost, jen mě občas zlobí přední parkovací senzory. Hlásí překážku, i když žádná není. Ale to patří do jiného vlálkna. Děkuji předem za odpovědi. Roman.

Na tento rok výroby by jsi měl mít možnost stáhnout mapy přímo na stránkách Peugeot.cz https://www.peugeot.cz/sluzby-servis/on-line-sluzby/aktualizace-map.html

A ty senzory ve předu může dělat podložka pod registrační značkou. Podívej se jestli nějak neodstává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pepito napsal:

Vítáme Tě mezi "pežoťáky" :super

K Tvému tématu Ti neporadím, ale přeji Ti mnoho šťastných kilometrů a třeba se někdy potkáme na srazu Peugeot Clubu :papa

Díky díky ! No, 6 let jsem jezdil ( a zatím jsem si jí ponechal ) v C5 a na sraz jsem se nikdy nestihnul dostavit.... Tak třeba s Pežotkem to vyjde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Laďa napsal:

Na tento rok výroby by jsi měl mít možnost stáhnout mapy přímo na stránkách Peugeot.cz https://www.peugeot.cz/sluzby-servis/on-line-sluzby/aktualizace-map.html

A ty senzory ve předu může dělat podložka pod registrační značkou. Podívej se jestli nějak neodstává.

Díky za tip. Ale mám smůlu - Tato služba je dostupná pouze pro nové vozy PEUGEOT zakoupené po 1. 9. 2015 .... A moje autíčko je koupeno v únoru....

A s tou položkou.... Něco na tom bude, maturoval jsem s tím skoro celý den. A je fakt, že když jsem sundal SPZku, tak to bylo v pohodě. Ale už fakt nevím, v kterým místě tu podložku přitáhnout či naopak podložit nebo cooo.

Upraveno uživatelem rrromek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nově jsem zakoupil 508 SW GT výroba 3-2015 bohužel jsem zjistil že mám staré mapy v navigaci u nových cest mi to ukazuje že jedu po poli. Jelikož jedu příští týden na dovolenou potřeboval bych je aktualizovat. Můžete mi prosím jako zkušení Peugeoťáci poradit jak to provést? Potřeboval bych návod a ideálně i soubor ke stažení. Na stránkách Peugeotu jsem našel že ty mapy nají ke stažení za 79 euro???

Díky Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...