Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Navigace - aktualizace


edition3

Recommended Posts

@ jarokare: No a o tom to právě je. Týden pročítám fóra a pak mi unikne takováto nuance a jsem z toho daněk. Obzvláště když ten příspěvek je v sekci Peugeot 508. Díky za objasnění.

@ TomasARN: Ano, ale mě to celé kleklo a musel jsem poslat celou RT6 na opravu. Píšu to o pár řádku výše.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, dávali mě to tam v tom servise. Já se po této zkušenosti už žádným update zabývat nechci. Ale upozoňovali mě, že budu možná muset do servisu, aby mi nastavili konfiguraci. Ptal jsem se co to znamená, prý bude možná potřeba spárovat rádio s VIN, to ale vypadá, že funguje a pak podle toho jakou mám výbavu, tak povolit např. pípáky (ty také fungují), hlídání tlaku v pneu (to nemám). Tož jsem se zaradoval, že mi vše jede, že nikam nemusím, ale dnes jsem zjistil, že nufunguje to zobrazování rádia a navigace. Takže návštěva mě přece jen nemine. Předpokládám tedy, že to zobrazování je také otázka nějaké konfigurace, protože vysloveně o tomto se nezmiňovali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to někdy vyplatí jet s tím rovnou do autorizáku. Taky jsou to jen lidi a většinou se s nimi dá rozumě domluvit ;) Kamarád teď koupil Grand Piccaso s totálně rozkopanou RT6 (fungovala, ale bylo tam logo Peugeot a chyběla spousta položek). V Citroenu mu to za 1200,- dali komplet do kupy včetně CZ a je max spokojený. Teď tam naboucháme jen nové mapy a "alert zones" a má zase na rok vystaráno :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len bohuzial niekedy ani autorizovany servis nevie, ze sa da nieco s RT6 robit. teraz som obvolaval peugeoty a vsade tvrdia, ze do P508 cestinu nedostanem, v CR  v Peugeote to uz robia roky, tak musim ist tam. tak isto ked som sa pytal na konfiguracny subor po zmene softu tak ma presviecali, ze nic take nie je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě z tohoto mám strach, tak se nejdříve já sám snažím pochopit jak to funguje a hlavně zjistit co všechno mi tam těď chybí a co mám vlastně chtít. Proto se tu vyptávam na ty položky v menu, co tam má být, co ne a kde to má být, abych tam nejezdil x-krát a všechno x-krát neplatil. Podle čeho vlastně autorizák pozná, co vše tam má nakonfigurovat? Podle VIN?

Ty "alert zones" se tam musí nahrávat sólo? To není součástí map?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

u Domanskýho tvrdili, že čeština do 508 nejde, tak jsem zavolal na ústředí Peugeotu, doporučili zvolit si jejich koncesionáře ať se s nimi spojí, zvolil jsem v Jindř. Hradci - Uniauta, hodina práce, umyli auto, doplnili chladíci kapalinu celkem  1300 Kč, funguje bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Na předchozím modelu 508 jsem našel chlápka který mi tu češtinu přidal na počkání před barákem za 1500 Kč.

Ale potom nastal problém.... 

1.parkovaci senzory vůbec nebyly slyšet 

2.volani přes Bluetooth bylo horší než předtím (echo + mě slyšeli 2krát) 

Po každém update rt6 chce kalibrační soubor.

Teď mám facelift a tam ta čeština je (text + hlas)

Pouze mapu si budu muset nahrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...