Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Poraďte jaký tarif nebo bez tarifu

Guest MMMMM

Recommended Posts

Mam pracovni telefon, který nemohu využívat pro soukromé účely (nemohu pro svuj vedlejsak na reklamu zadat pracovni mobil) Premyslim tedy o nejakem tarifu, ktery by byl nejvhodnejsi ale pouze pro prijem (nechci zadne sms ani volani) pouze pro prijem (jedno jaky operator). Co myslite je lepsi nejaky tarif nebo nejaky GO,oskartu atd. Jak casto se musi nabijet kdyz např. dobiji telefon za 200Kc? Existuje to jeste stale (neznam to protoze mam pouze pracovni telefon,tarif) Odviji se dalsi delka nabiti od castky kterou kartu dobiji? Snad pochopite o co mi jde. Co se mi vyplati nejaky levny tarif nebo karta?Diky vsem

\"Slysim te\" uz Oskar nema. Ale drive ho mel. Tenhle se jmenuje ODEPIS. Pokud by jsi chtel, tak ti muzu poslat na mail ceniky tarifu Oskara.

Docela vyhodnej je jeste tarif \"Rozjezd naplno\", pausal je 50kc bez DPH, 0 volnych minut, SMS 1kc a volani za 5kc do vsech siti.

Pokud ale chce jen pro prijem a tarif, tak to je lepsi ten Odepis.

Taky bych Ti doporučil Odepiš. Sice ho měli koncem minulého roku stáhnout, ale pořád ho mají. Paušál za 10,- bez DPH, 40 minut zdarma do oskara, SMS do oskara za 0,5 kč, jinam za 1,- bez DPH. SLožíš jistinu 1000,-, kterou Ti za půl roku vráti.

Já mám třeba Dohodu s Oskarem a jsem navýsost spokojený (za 650,- vč DHP za měsíc mám 300 minut volání zdarma kamkoliv), tenhle tarif už ale neseženeš.

Já mám u Oskara volám stále a u Paegasu Hit 400 a stejně se do limitů nevejdu, tudíž platím za oba mobily dohromady cca 5000 Kč - rád bych měl problémy zda zvolit tarif za 10 Kč + DPH, jen pak nevím, proč bych si mobil kupoval (proto, že je to moderní ???). Připadá mi to asi stejně logické, jako od některých spoluobčanů u nás v ulici koupě auta - proč kupovat auto, které vyjede cca 3x v roce (2x když čistěj ulice a 1x, když jedu o dušičkách babičce na hrob), a zbytek roku hnije před barákem, padá na něj prach a zabírá místo těm, kteří si dovolují každé ráno autem někam jet.

Ale je možný, že jsem jen Tvé důvody nepochopil

Původně zaslal: Medvěd

Já mám u Oskara volám stále a u Paegasu Hit 400 a stejně se do limitů nevejdu, tudíž platím za oba mobily dohromady cca 5000 Kč - rád bych měl problémy zda zvolit tarif za 10 Kč + DPH, jen pak nevím, proč bych si mobil kupoval (proto, že je to moderní ???). Připadá mi to asi stejně logické, jako od některých spoluobčanů u nás v ulici koupě auta - proč kupovat auto, které vyjede cca 3x v roce (2x když čistěj ulice a 1x, když jedu o dušičkách babičce na hrob), a zbytek roku hnije před barákem, padá na něj prach a zabírá místo těm, kteří si dovolují každé ráno autem někam jet.

Ale je možný, že jsem jen Tvé důvody nepochopil

Medvěde, řekl bych, že to má ze stejného důvodu, jako i já mám 3 telefony... psal to nahoře. Volat si může ze služebního jak chce, ale nemůže si ho dát jako kontakt na svůj vedlejšák, proto chce telefon akorát na příjem. A skoro bych řekl, že je to dneska normální, nebo dokonce nutnost - mít jeden mobil jako firmu, a druhý jako čistě soukromý, a striktně to oddělovat...

Taky bych koupil oskartu. Mám pocit, že jí dobíjet nemusíš, pouze uskutečnit vždy do nějaké doby odchozí hovor. Ale aji tak, dobiješ to za 4 kila a vydrží ti to třebas na rok. Neskládáš nic. Nebo nějakej ten tarif odepiš. Já osobně mám \" na jistotu\" - to je jeden z bussines tarifů. Ale hodlám ho změnit na rozjezd ( nevím jak se jmenuje ) 250 Kč/měs, 50min volnejch, a manželce dám rozjezd na plno 50Kč/měs, 0 volných min, aktivuju službu moje rodina, volání za kajdu a hotovo. Nebo ještě uvidím, teďka mám soukromej tel akorát taky pro příjem.... SMS z netu, volání z firemního.

Ale kdyz koupim oskartu, tak tam nemam nic volneho. I kdyz nechci volat,ale rikal jsi ze musim do nejake doby uskutecnit odchozi hovor.

Tarif odepis nabizu zdarma 40 minut volani na oskara. V tom vidim výhodu.

• 2 weeks later...

Každý shání nějaké dobře zapamatovatelné číslo např. 777 888 999 nebo jiné říká se tomu zlatá aj. čísla.

Jak se říká číslům, která vytáčíte podle písmen např.

NAS PAVLIK = 627 728545

Ale jak to lidé pochopí, že vlastně číslo

tel: NAS PAVLIK

Já takové číslo mám ale jak navedu lidi aby na vizitkách pochopili že se vlasně jedná o číslo a že musí pouze zmáčknout písmena.

Má s tím někdo zkušenost?

MMMM: tohle jsem videl poprve ve statech a koukal jsem na to docela divne, ale pak mi to prislo super... btw v CR to pouziva treba jedna pojistovna na havarijni ruceni...

ale jak k tomu donutit lidi, nevim... jedine vysvetlit, koho to nenapadne...?

i kdyz u mobilu uz bych predpokladal, ze to lidi pochopi, stejne tam pismenka pouzivaji...