Jump to content
  • Aktuální cíle darů

čip 205 1.9gti na prodej

JEHLIX

Recommended Posts

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: DjBoom

Hmmm až na to že v originále ten chip stojí 30 Euro :roll

Holt někde na ty camara vydělat musel no :(

a kde stojí 30euro???furt sem si říkal že chip mě je zbytečnej ale za 30euro:o na 1,1 by neměli;)?

nejlepsi chip na 1.1 je vymena ridici jednotky vcetne obalu... :super

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: DjBoom

Hmmm až na to že v originále ten chip stojí 30 Euro :roll

Holt někde na ty camara vydělat musel no :(

a kde stojí 30euro???furt sem si říkal že chip mě je zbytečnej ale za 30euro:o na 1,1 by neměli;)?

nejlepsi chip na 1.1 je vymena ridici jednotky vcetne obalu... :super

to máš pravdu:roll taky bych nic takovýho nedál,ani žádnou upravu,na tomhle motoru,ale za 30euro:o doma se mě ještě náký válej,tak bych je udávil:D

No podle toho co jsem z toho vykoukal, tak tahle srágora přidá 20 koní a pustí motor skoro na 8000 otáček / min.

Za 900,- to nezní zle, ale aby mě pak motor po pár kilometrech nepodal ruku :myslim:myslim

A mimochodem v jedné známé firmě zabývající se chiptuningem motorů mě v minulosti řekli, že u 1.9 GTI se dá zdvihnout výkon o cca 10 koní, ale za 10.000,- :myslim:myslim

[upravil dne 26/9/05 Bohouš 205 GTI]

Původně zaslal: Holly

NO a stejně to nemůže být jenom zvednutím otáček, protože u tohohle motoru výkon po 6000 ot/min klesá. Musí tam být nějaká úprava v časování, nebo tak něco.:myslim

Nen neni to jenom otáčkama taky to upravuje vstřiky a časování atd. Prostě celej chip. :D

a za devět kil bych to prubnul.

Když to bude dělat neplechu stejně takový radary jako ste vy to na motoru uslyšej že neni něco O.K. :super

Dnes táhnu bráchu k mému dvornímu automechanikovi, tak se ho zeptám co by na to řekl - jestli je ochoten mě případně opravovat celej motor a uvidíme :D:D:D

Ale už jenom ze zvědavosti by mě zajímalo jak by taková srágora přidala 20 koní......:myslim:myslim

[upravil dne 26/9/05 Bohouš 205 GTI]

:Djenom pro malinký srovnání,když se tu prodávaly playstationy No.1 tak jsem do nich frkal chipy za rovnejch 1000kč,samozřejmě že se našlo víc lidí co si tim přivydělávaly a ceny musely jít dolu.Ví někdo kolik je nákupní cena toho chipu??:myslim 50kč!!!!!!!!:super,kolik asi bude mít tuning firma na tuning chipu??? Doufám že nikdo z vás nebyl můj zákazník:papa

Původně zaslal: Bimbo

:Djenom pro malinký srovnání,když se tu prodávaly playstationy No.1 tak jsem do nich frkal chipy za rovnejch 1000kč,samozřejmě že se našlo víc lidí co si tim přivydělávaly a ceny musely jít dolu.Ví někdo kolik je nákupní cena toho chipu??:myslim 50kč!!!!!!!!:super,kolik asi bude mít tuning firma na tuning chipu??? Doufám že nikdo z vás nebyl můj zákazník:papa

No my dali za chip do PS2 4000,-, ale už je to pár let.......:grr

Jinak ten chip do motoru mě automechanik NEdoporučil, takže zůstanu u holého 1.9 GTI. :papa

[upravil dne 27/9/05 Bohouš 205 GTI]