Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna oleje v automatu BRNO


benik1984

Recommended Posts

Trošku sa vam do toho pomiešam. Tiež by som to radšej riešil u overeného mechanika a aby som mohol byť pri tom aj napriek vzzdialenosti či ceny, ako si potom báchať hlavu o stenu.:myslim Píšeš, že tam niečo menili na audine :) , aj ja som mal skúsenosť s mechanikom čo práve menil brzdy na x6. Po tom ako to robil som len podakoval a šiel inam. Sú ludia ktorím nezáleží na aute(chcú ho predať ...) Je len na tebe čo je pre teba priorita... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen poznamenám za sebe, že nejde vždy o nejnižší cenu, ale 11 tis za výměnu oleje je zbytečná darda. Klidně pojedu přes půl republiky, pokud dostanu kvalitu. A hlavně chci vidět jak se to dělá a že olej je nový a je tam kde má být. Přístup autorizovaných servisů je v tomto bohužel dost nekompromisní, pokud tam nemáte dobrého známého co vám umožní jít na dílnu a opravdu naúčtuje čas co oprava/výměna skutečně trvá. Ne tabulkový čas, který v mnohých případech odpovídá rychlosti závodního šneka á 900 Kč/hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mirecekdrah: V převodovce je cca 7L (přesně by to měli vědět v autorizovaném), filtr tam je, ale nedá se vyměnit bez demontáže a rozpůlení převodovky. Jelikož je to převodovka Aisin, tak ji najdeš i v jiných autech a postup výměny oleje je stejný(Toyota,Opel, Fiat,Ford ..). Těch 3,5L je náplň, která jde vypustit - zbytek je v hydroměniči.

Pokud bys chtěl dělat komplet výměnu, tak se většinou tento postup opakuje a to ve smyslu - 3,5 nového - smíchá s tím zbytkem v převodovce při kontrolní jízdě a tím se naředí, pak se vypustí a zase se to opakuje. Dělá se to cca 2x, ale někde ti doporučí po výměně oněch 3,5 L pojezdit cca 5000-10000 km a výměnu udělat znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Jen pro info a názor. Zítra jsem se objednal na výměnu oleje do Blučiny - viz nahoře. Budu se rozhodovat na místě. Mám nabídnutu kompletní výměnu oleje za 6900 - jejich unikátním přístrojem. Nebo částečnou alá Peuegot cca za 2000. Jen dotaz u této převodovky nejde měnit filtr, jen rozpůlením. Je tedy efektivní dávat zcela nový olej tlačený dovnitř přes ten původní filtr, když filtr je původní - možná i špinavý? Nějaké zkušenosti někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dověděl jsem se že typově je AM6 jako převodovka TF-80 SC co se dává do mnoha modelů aut - na opravu běžná věc. Repasovanou mají kolem 25 tis úplně celou. Olej tam šel typ JWS 3309 - myslím značka MOBIL. Olej se musí vyměňovat a doměřovat pod určitou teplotou. Myslím že říkal cca 37 - 40 stupňů. A dělá se to přes nějaký přepadový (měřící) ventil (je to takové kolečko, které je vidět na fotce 2 - téměř u spodku fotografie na obalu převodovky. A jsem taky rád, že to už má za sebou, protože jsem to řešil dlouho a měl z toho obavy. Kupátka se zbavovat nechci, takže dostává max péči a zatím mne nezklamal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...