Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna oleje v automatu BRNO


benik1984

Recommended Posts

Mám v plánu výměnu oleje v automatu u 407 coupé. V peugeotu si řekli 11.000 Kč což se mi zrovna moc nechce dávat a auto tam nechat dva dny a výmění jen jeden cyklus - tedy cca 3,5l oleje.... Něco jsem dohledal tady na fóru co je třeba za olej, ale na výměnu je potřeba DIA. Nevím jestli se tam mění nějaká sítka nebo filtry.. To jsem bohužel nenašel. Znáte někoho nebo nějakou firmu z okolí Brna, co by udělali poctivě výměnu oleje? Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že cena v Peugeotu je i s olejem. Já jsem zjišťoval v Praze a výměna max. 3000,-Kč a můžu mít vlastní olej,který splňuje danou specifikaci (3700,-Kč za 2 L oleje se i skladníkovi zdálo moc).

Zkus se zeptat a možná to zvládnou levněji.

[upravil dne 16/4/14 14:17 od Zdeno321]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus Zábřeh, tel. 583 411 572. Domluv si způsob výměny (proplach?) a cenu, a můžeš u toho stát a přesvědčit se, jak to dělá a co tam leje. A případně další závady, pokud máš.

Myslím, že cena bude nižší, takže se vyplatí tam zajet.

Hned první odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, že v Kelly to neumí. To jsem nepsal.

Zařizuji opravy asi 20 aut už přes 20 let, a hlavní výsledek je, jet tam, kde to je ověřené.

Během těch let naše auta párkrát opravovali někde jinde, a většinou to bylo zklamání. Takže získat si svoje zkušenosti se servisy, najít si spolehlivý servis a toho se držet (i když tam auto táhnu nebo vezu na odtahovce),

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...