Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trable s Aukrem -může se mi něco zásadního stát?


Hadra

Recommended Posts

Ano, ale má to tam jako hlavní možnost. Já to dal pro příklad jak dokáže někdo jednat normálně a někdo jako p.ča.

O tom je to celý a budu rád, když se tohle téma zamkne nebo smaže....názory jsou velmi různorodé, odpověď jsem dostal a řeší se už pouze hovadiny.

Sorry, ale nedá mi to. Když už jsi paní tak krásně tituloval, tak já si přesně totéž myslím o Tobě, jen bych pozměnil rod - tedy pičus (a čtu tu, že nejsem sám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm - Medvěde, od Tebe jsem tohle opravdu nečekal....že jsem udělal chybu ( respektive řešil chybu manželky ) jsem napsal, jsem si vědom a několikrát se dotyčné omluvil. Ptal jsem se na to \" co se může stát nebo co hrozí za postih \" Odpovědělo mi malé procento přispívajících, zbytek měl názory proti - napsal jsem, že jsem si vědom chyby, ale neztotožňuji se s tímto jednáním protože se chovám a snažím se chovat jinak. Ono se to dalo řešit i normálně, např. dneska jsem v Praze byl a mohl to vyzvednout. Kolo pro malýho už mám na cestě a pro malou čekám na odpověď. A ten mail ze dneška jsem dal jako příklad jak se i jinak dokáží lidé chovat..... Je mi líto za označení pičus.....promiň, ale tohle snad ani nechci po x letech a x příspěvcích na tomto fóru číst.

Ahoj:papa

P.S. Oldo, jaké jsi měl mít tenkrát řeči? Nabídl jsi cenu, já souhlasil, nabídl jsi, že jezdíš kolem, já souhlasil, já nebyl při převzetí doma, využil jsi připojení ( co vím ) a to bylo asi tak všechno.... Možná si to nepamatuju přesně, ale to proto, že je to dlouho.

Edit: chybělo slovo

[upravil dne 15/4/14 22:50 od Hadra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...