Jump to content
  • Aktuální cíle darů

14. SRAZ PEUGEOT - CLUBU v Moravským krasu

Recommended Posts

Zdravím všechny přátele vozů se lvím znakem. Rád bych se zeptal, zda by mělo cenu zorganizovat sraz všech členů našeho klubu v Moravským krasu. Počítám s termínem konec května-začátek června.

V plánu je samozřejmě spanilá jízda po Brně spojená s už domluvenou prohlídkou našich miláčků ve značkovém servisu samozřejmě i s poradenskou službou a orien?ákem po Moravském krasu. Ubytování by bylo na Chatě Říčky u Ochozi u Brna. Myslím, že odkazy jsou dosti výmluvné a že oceníte krásu okolí Brna a dojedete i ze vzdálenějších míst od Brna, než jen 50 km. ;)

Snad na tuto nabídku zareaguje dostatek opravdových členů našeho klubu a přijme tuto nabídku s povděkem a přislíbí účast.

Na pozitivní ohlasy se už těší Autoškolič Dodo :roker:papa

[upravil dne 4/5/06 Autoškolič Dodo]

Jak již psali ostatní přede mnou - trochu moc brzo (doporučoval jsem Ti kolem poledne spustit anketu), nicméně za mě a mojí polovičku můžeme přislíbit, že nebudou - li jiné závažné okolnosti, rádi přijedeme (moravský kras = spousta turisticky zajímavých cílů a též i turistických známek, které oba vášnivě sbíráme - http://k8.kreteni.cz/tz/mapa.php)

Mockrát Vám všem děkuji za vesměs pozitivní ohlasy. Překvapilo mě, že za jeden den se tu sešlo tolik reakcí.

Berte to zatím všechno jenom jako dotaz. Tolik dopředu se ptám proto, že to bude moje první organizační záležitost takového rozsahu a rád bych se kvalitou organizace přiblížil akci v Červeným Kostelci :super (poklona organizační trojici Medvěd, Minimaxa, Pé?a)

Mám v plánu na magistrátu města Brna zařídit třeba i výjímku, aby jsme mohli při spanilé jízdě projet místy motoristům zapovězená a to nejde vyřídit za 14 dní (známe pružnost úřadů a ochotu úředníků :grr )

Dále bych rád zajistil i nějakého toho sponzora (a? si na srazu dáme do trumpety) a to taky nejde zajistit za pár dní.

O konkrétním termínu budete samozřejmě informováni tak, aby jste nemuseli v případě zájmu odvolávat už domluvené záležitosti.

Případní zájemci o post spoluorganizátora budou vítáni a nehlaste se všichni. :D:roker

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: aka

Mapu Brna uz mam, tak snad nic nebrani, abych se zucastnila:cool:

Když už máš tu mapu Brna, tak se doufám stavíš na Priglu?

No, v planu to je, ale toho sesteho budu asi na tom prazskem, tak priste to chce datum, aby se dalo zvladnout oboje a to jinak nez vrtulnikem. Ale tesim se, az porovnam.

jojo rádi se zůčastníme.

je docela dobře že info je takhle dopředu abyse pak nekdo nemoh vymlouvat že uz ma půl roku něco naplanovanyho a nemůže dorazit na náš sraz.

:super:super:super:super:super:super:papa:papa:papa:aut:aut:aut:aut:super:super:super

Původně zaslal: Chip

jojo rádi se zůčastníme.

je docela dobře že info je takhle dopředu abyse pak nekdo nemoh vymlouvat že uz ma půl roku něco naplanovanyho a nemůže dorazit na náš sraz.

:super:super:super:super:super:super:papa:papa:papa:aut:aut:aut:aut:super:super:super

Díky Chipe, že jsi to tak výstižně ocenil! :D :D :D