Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 cabrio R&R by MilanF1 - 30 let


MilanF1

Recommended Posts

No v každém případě by to chtělo kapotu přelakovat a dát tam nějaké alu a tu dvojitou koncovku z výfuku ala tužing dolů a dát tam něco tomuto motoru odpovídajícímu.

A slícovat ten blinkr se světlem.

[upravil dne 9/4/14 21:15 od Milan+]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapota letošek vydrží, kdyžtak přes zimu ji nechám stříknout. Ale lak není popraskán jen na kapotě, ale všech vodorovných plochách (ale ne tolik).

Alu kola nebudou. Stačil nákup disků s novými pneumatikami. Chtěl jsem tyhle: http://auto.bazos.cz/inzerat/34130595/LETNI-KOLA-ALU-PEUGEOT-106.php

Ale na dotaz mi prodejce sdělil toto: \"Kola jsou samý průser, starý čínský gumy, šrouby nemám, za ty prachy bych to taky nekoupil\"

ChouLu: přelakovat přední nárazník? Vždyť je to černý plast, nelakovaný, stejně tak zadní ... prostě už je vyšisovaný...

Milan+: Díky za info o blinkru, toho jsem si vůbec nevšiml. A výfuk, zadní díl je děravý, bude se dávat jiný a tudíž koncovka půjde pryč. Možná tam bude jenom koncovka ohnutá dolů...

[upravil dne 9/4/14 21:44 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A právě důvod, proč to do laku nedávat, měl bych obavy, že se to oloupe ... lakýra by musel podklad nějak lépe připravit. Uvažoval jsem, zda nevezmu vnější plasty přípravkem s černidlem, ale našlu na to. Na velké ploše to dělá mapy a prostě to nechám jak to je, však auto má 22 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím se nic lakovat nebude (stříkat MOTIPem) nebude. Vůz bude plnit účel a to je hlavní.

Bude to sice mazlík, kterého rád přeleštím a vyluxuji, ale to neznamená, že musí být 100% bez chyby.

Už jen dořešit servisní věci - manžetu poloosy a výfuk - a bude se jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane, nárazník bych nelakoval. Ten Krtek je rarita, a má hodnotu v původním stavu. Jakéhokoli většího zásahu můžeš v budoucnu litovat.

Pěkně ji šlechtíš:super.

Ano, myslel jsem tu modrou.

Pár 306 Cabrio jsem prohlédnul, a žádné nebylo tak zachovalé, abych je koupil. I to za 77000 bylo v hrozném stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som určite, to čo odporčul Koblih, použil :)

Bývalej polovičke som s obdobným sprayom striekal nárazníky na R. Twingo, tiež takto vyzerali ...

Po nástreku, nevyzerali ako lakované, ale ako kebyže ich tam dám čisto nové !!!

Vyzeralo to tak, ako by ste obnovili pôvodnú farbu na nárazníku, zase bol kráasny čierny (bez lesku) ...

Investícia je to naozaj pár korún, a dá sa to zmáknuť s tým doma v pohode ... To auto bude hneď inak vyzerať...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...