Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Dá se vybírat z hromady barev: http://www.adler.info/CZ/CZ/eshop/tricka_tricka/unisex_unisex/cerna_01//tricko-basic_129/

Nicméně musíme ctít to, že potisk musí mít stejnou barvu, jinak cena vyskočí nahoru, protože se stroj musí přenastavit (například z černé na bílou). Navíc bych rád měl jednotnou barvu pro všechny. V Kněžnici zase byly hlasy, že chlapi mají pěknou modrou a ženské vyblitou modrou.

Při výběru jsme váhali mezi žlutou (04) a oranžovou (11). Žlutá by více připomínala tu slunečnici, ale pořád by okolo nás lítaly včely :D

Já bych nechal tuto jednotnou barvu. Pro nás organizátory by různé barvy práce navíc nebyla (krom kontroly při přebírání), ale reklamka by z toho nebyla nadšená ... v Kněžnici bojovali s nickem, protože na každém tričku je jiný a nanášel se ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když by se zvolil světlejší odstít pro muže i ženy tak by barva potisku zůstala stejná... navíc když jsem si před asi 2 léty nechal dělat potisky na jednu akci na trička, s tím že byl nápis na hrudníku stejný a na zádech každý jiný, tak nebyl problém s velikostí triček, barvou apod. takže si myslim že když stejně nicky dělají ručně, tak to pro ně nebude zas tak hrozný a když jim tam budeš dávat třeba 50 triček ne-li víc tak by se za 10.000 mohli trochu otáčet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zůstane barva potisku, není problém jiná barva trička. ;) Pro ně to je stejný úkon.

Ale já bych to nechal na oranžové ... rozhodně nechci, aby si každý volil barvu, pak všichni budeme strakatí. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte návrhy jak tričko upravit, tak prosím napsat a můžeme to zkusit upravit. Já se příznám, že v poslední době nemám ani pomyšlení něco dělat, natož vymejšlet desing, takže budu jen rád :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to psal na FB, zda by datum na zádech nevypadalo lépe 13.-15.6.2014 (tj. vynechat měsíc za 13.). A kdybych chtěl rejpat, tak bych možná ten nick na rukávu nedával zepředu, ale na bok (nebo k logu na prsa anebo úplně zrušit). Ale očividně se sám neumím rozhodnout :D Barva je fajn, neboť je nevšední/neokoukaná. Schválně, kdo z vás může říct: \"Oranžovejch třiček mám doma tři proutěný koše...\" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...