Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

První čtvrtek v měsíci se už pražské minisrazy nepořádají?


Recommended Posts

Tak ten dalsi prvni ctvrtek opet minul.... Sam si pokladam otazku proc nikdo, krom dvou osob, ktere zjevne nemely zajem, se srazu ucastnit.... nikdo nereagoval.... prijde mi to docela smutny. Drive nas bylo tolik a ted nikdo.... prazaci stydme se. Anketu zakladat nechci ale chci najit duvod proc se nechceme sejit. 1x mesicne muze byt na dost lidi moc...chapu, ale proc se nedokazem poradne sejit uz tak rok???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě svým způsobem taky, protože čtvrtky jsou pro mě prostě blbý... :(

Vypada to ze na odjezd do zenevy cas ve ctvrtek mas :D, ale jen si tu prelidnenou pakarnu uzijte....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude to náhodou tím že ty srazy ted nikdo neporada? A rok to není, několik minisrazu s pomerne slusnou účasti loni proběhlo, jen jak to uz neni pravidelně, lidi si odvykli, v tom je podle mě celé jadro problému....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten dalsi prvni ctvrtek opet minul.... Sam si pokladam otazku proc nikdo, krom dvou osob, ktere zjevne nemely zajem, se srazu ucastnit.... nikdo nereagoval.... prijde mi to docela smutny. Drive nas bylo tolik a ted nikdo.... prazaci stydme se. Anketu zakladat nechci ale chci najit duvod proc se nechceme sejit. 1x mesicne muze byt na dost lidi moc...chapu, ale proc se nedokazem poradne sejit uz tak rok???

Řekl bych, že je to prostý vývoj. Když jsme se na Džbánech scházeli každý první čtvrtek v měsíci, byli jsme mladší, většinou svobodní a měli jsme víc času a chuti se sejít a pokecat. V souvislosti s tím byli i lidé ochotní připravit i nějaký program (slalom, předváděčky), zatímco poslední srazy na Džbáně byly jen o pokecu v hospodě. Sám si moc dobře pamatuju, jak pro Tebe Džbán býval šíleně z ruky...

No a další důvod je rozhádaná atmosféra na fóru, která taky ke schszeni zrovna neláká....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jj je to vývoj. kazdy z nas je uz nekde jinde i klub je jinde. Atmosféra na foru je uplne jinde. Muzeme se sejít a pokecat o tom.

Uz to mam na džbán celkem blízko a časově jsem na tom taky dobře.minule to byla skvělá sešlost komorně ve čtyřech:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten první čtvrtek v měsíci bude zase ve čtvrtek :roll No uvidíme, třeba to tentokrát při správné konstalaci hvězd vyjde :myslim

 

Já tedy rozumím myšlence, že pátek už je malej víkend, tak sešlost až ve čtvrtek je OK, protože pak víkend, jenže když jedou na týhle lajně všichni, křížej se mi obvykle 2-3 akce a vždycky všichni říkaj: "Tak ty ostatní tentokrát vypusť, jednou za měsíc..." :(

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže čtvrtek je špatnej a lokalita taky..? Přiznávám že Džbán taky nemám zrovna nejblíž..., ale obětovala bych se... :)

No a co třeba Děkanka..? (Pražskýho povstání je relativně střed Prahy, na tý hlavní se dá parkovat v pohodě poměrně kdekoli... Od Metra je to 10 minut pěšky....?

Je tam i minigolf (nevím jak večer a v zimě) a místa je tam tak ňák dost, stejně se nás 20 nesejde....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...