Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

První čtvrtek v měsíci se už pražské minisrazy nepořádají?


Recommended Posts

Občas byl sraz na P10 v Pug restaruaci, tedy druhý konec Prahy, ač to tedy není severovýchod (P8 nebo P9). Poslední, tam snad byl v dubnu, ten byl hodně komorní. Takže ani tato lokalita moc úspěch neslavila. (nevím, jak dříve)

Bohužel restaurace na P8, P9 neznám, já nemohu vybrat místo, abych to zajistil. Já ruku do ohně mohu dát za Čelákovice a právě tam situuji můj výletový sraz 19. 4. Nicméně to už jsme z Prahy venku a na čtvrteční posezení to fakt není ideální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen chci podotknout že jsem koupit byt na vlastním obezděném pozemku s vlastní prijezdovou cestou (ideal pro děti- neutečou) s možností grilování (k mání dvě grilovací místa + udírna ) na pozemku...:papa + pro děti (nejspíš i pro dospělý) je k dispozici velkej nadzemní bazén:D

takže klidně srázek o +/- 20 lidech není problém

[upravil dne 2/4/14 23:11 od Mohy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co treba Chvalska tvrz, restaurace Sezona......

A Oddie, netvrd mi, ze v HoPo neni krasne........ kousek do lesa, kousek na nakup :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 zastavka asi 20 busy na metro Cerny Most, zastavka se nachazi cca 40 metru od arealu....

ale chapu, tu dostupnost mhd dzban rozhodne splnoval :D

[upravil dne 3/4/2014 12:43 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám z černého mostu asi tak hodinu cesty sockou, a to jen když pojedu z černáku na zličín.... :) nicméně jsem pojízdná, otázka je jak to bude průjezdný přes celou prahu do HP nebo do podobné lokace... mě by vyhovoval džbán taky, ale do pug restaurace se klidně taky dopravím :) mě je to v podstatě fuk, jen se mi nechce strávit hodinu v socce nebo někde v kolonách než dojedu na místo určení :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...