Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám TIP na dovolenou ( Slovensko )


Recommended Posts

Ahoj , chci vypadnout začátkem léta s přítelkyni a 2ma známými na Slovensko. Výlet ve čtverku .

Chceme někam k vodě - iděálně jezero , přehrada apod . Kde bude kemp . Být na mě , tak spím pod stanem ale kvůli mladé , je chatka podmínkou .

Jezdili jsme doteď na Hodrušu Hamré ale letos jí vypustili kvůli stavbě sjezdovky a následnému zanesené jezera bordelem .

Podmínky: chatka , možnost rozdělat si oheň , točené pivo , přírodní voda ke koupání

Pozn: Senec 2 roky zpět stál kvůli čistotě vody za prd tak nevím jestli má cenu to znovu zkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kirkiz: to vypadá dobře , něco na co jsme zvyklí . Pročtu si to

dodo : Jo , Šíravu beru jako tutovku pokud nevymyslíme něco zajímavého. Známí chtějí na Pasohlávky ale ty mě moc neříkají . Chceme něco klidnějšího pohodového v lese jak psal kirkiz a nebo tu Šíravu zkusit , tam jsme ještě nebyli . Jak to tam na té Šíravě vůbec je , když si pronajmem chatku a budeme si chtít udělat oheň ? dřevo vlastní nebo je tam les ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked chces klud, ticho, tak potom Vinianske jazero (od siravy asi 2-3km) tam mas chatky aj ohniska, je to obkolesene lesom, takze drevo nieje problem... Je tam menej moznosti na nejaku \"zabavu\" ale niekto to vyhladava...

A nieje problem odskocit na siravu, autom si v najrusnejsom stredisku Kamenec za nejakcyh 5minut :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Bydlali jsme tady: http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/chata/divin/969.htm Jednali jsme přímo s majitelkou, někde jsem vyhrabal jejich web a stálo to tenkrát přesně 10 000 Sk/týden. To ještě € na Slovensku nebylo. Dřeva měla plnej dřevník, řikala co spíláte - spálíte. Ale i v okolním lese bylo tenkrát dřeva dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím to vyhrává Šírava .. koukal jsem , že je stejně daleko jak Balaton v Maďarsku od nás . Máte někdo zkušenosti s ubytováním a vůbec , s Balatonem ? Díky

Dovolim si něco o balatonu.Záleží s kým jedeš s dětma rodinka klídek tak raději ze severní strany \"balatonfoored nebo tak nějak.pokud kámoši diskošky a zábava tak jih a \"siofók\".Bó máme děti tak jezdíme na sever . Vybrat si můžeš od hotelů různé kategorie až po chatky či stan v kempu.Ceny v hospodě (alespon před 2 rokama za) oběd cca 150-200přepočteno na Kč i s pivkem takže pohoda.V Balaton foored hezká promenáda na kafíčko jako někde v přímořském letovisku. dá se v okolí na kola ,brusle nebo vodní liže kurt na tenis dětské lanové centrum prostě dnes už asi běžný standard jak z lidí vysypat co nejvíc.Navíc oblast je vinařská takže domluva sklepa s ochutnávkou není problém(domluva rukama nohama)Dál se mě líbil trh kde prodávají vše možné hlavně zeleninu ale fakt super(zavařené malé cibulky)jen bacha na papriku prodejnou po kuse je zní takový chlapácký gulášek:D

llug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruzin uz nieje to co byval... Zopar clankov:

http://korzar.sme.sk/tema/vodna_nadrz_ruzin/

je spinavy, zanedbany... Osobne som ho nevidel, ale z clankov a co kamosi chodia na ryby hovorili tak kupanie vobec....

A kto pisal o vodnej nadrzi RUŽÍN ? Netreba si ju mýliť s vodnou nádržou RUŽINÁ - to je niečo úplne iné.

Na ružinú som mal krásne spomienky z detstva, vždy sa mi tam veľmi páčilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked chces mat ciastocny klud a citit sa ako v lese tak jednoznacne vinianske jazero.kamos tam ma chatku,velmi slusnu. je tam obyvacka s kuchynou,detska izba kde je poschodova postel pre deti a spalna s manzelskou postelou.na poschodi ma otvorenejsiu izbu na prespatie. cena 50 ecok noc tusim. parkovanie pri chate.k vode asi 50 metrov,zanim les.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...