Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kuna v motoru


Ladislav 78

Recommended Posts

Zdravím vás všechny,

již delší dobu bojuji s kunou která mi leze do motorového prostoru. Mám tam nainstalovaný ultrazvukový plašič na 2 tužkové baterie ale ten nezabírá. Jediné co trochu pomůže je vystříkání sprejem proti kunám. Ale ten nástřik je třeba obnovovat každý týden. Zatím mi naštěstí nepřekousala žádný kabel, ale pustila se do zvukové izolace.

Nemá někdo podobnou zkušenost a neví co by mohlo proti té potvoře fungovat?

Jinak ta nová izolace stojí i s výměnou 2 300 Kč - ptal jsem se v autorizovaném servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostane se do motorového prostoru, ne přímo do válců, naštěstí:D. Jinak ten sprej co používám je německý, teď nevím jak se přesně jmenuje, protože mi včera došel a vyhodil jsem obal, ale mají ho na zde:http://www.oleje.cz/p/kuny-tschuss-marder-300-ml-spray--1339. Jinak to poškození izolace vypadá takto:

post-53253-14109636642872_thumb.jpg

[upravil dne 1/4/14 10:40 od Ladislav 78]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Písal,že používa ten spray....

Já tomu rozumím, ale ty problémy jsem řešit jako u táty tak u manželčina auta, ale hlavně je řešíme nastavbách a tento sprej: http://www.harmony-shop.cz/digi-dum/eshop/8-1-Plaseni-ptaku-mysi-skudcu/79-2-Odpuzovace-kun/5/3050-Sprej-proti-kunam-400-ml opravdu funguje po řadu měsíců... ono pokud má člověk co týden dát na otočku 1000 km kvůli výměnně jednoho drátu tak potřebuje něco na co je spoleh a tohle nám funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Písal,že používa ten spray....

Já tomu rozumím, ale ty problémy jsem řešit jako u táty tak u manželčina auta, ale hlavně je řešíme nastavbách a tento sprej: http://www.harmony-shop.cz/digi-dum/eshop/8-1-Plaseni-ptaku-mysi-skudcu/79-2-Odpuzovace-kun/5/3050-Sprej-proti-kunam-400-ml opravdu funguje po řadu měsíců... ono pokud má člověk co týden dát na otočku 1000 km kvůli výměnně jednoho drátu tak potřebuje něco na co je spoleh a tohle nám funguje.

Zdravím, tento sprej u mě nefunguje vůbec. Postříkal sem pod kapotou vše a jen to pomáhá kuně s obměnou srsti. Taky se na to lepí prach a vše možné takže po měsící motor vypadal otřesně! Psí chlupy taky nezabrali. Zamezit jí tam vstup není moc reálné. Koupil sem el. plašič tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
V 16. 11. 2017 at 10:47, Che Guevara napsal:

Ahoj, nemáte tip na opravu izolace na kapotě motoru? Mám to trochu vyškubaný, visí mi z toho cáry, ale nechce se mi zatím shánět novou. Díky za info

tu starou, orvanou od kun, jsem z pod kapoty vyrval a zahodil, už mě nebavilo to lepit a spravovat, pak jsem zjistil cenu izolace v pežotu a jezdím bez izolace kapoty :D--od té doby mi kuna do motoru neleze

speciální sprej proti kunám mi nepomohl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...