Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kuna v motoru


Ladislav 78

Recommended Posts

origo izolace kapoty po nasáknutí naftou-- (třeba při vadné vstřikovací trubce si toho všimnete pozdě--až je cítit nafta)--zůstane držet na kapotě, ale molitan začne žmolkovatět a po chvíli padají kousky  na horký motor, nebezpečí ohně je větší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, ozzy56 napsal:

origo izolace kapoty po nasáknutí naftou-- (třeba při vadné vstřikovací trubce si toho všimnete pozdě--až je cítit nafta)--zůstane držet na kapotě, ale molitan začne žmolkovatět a po chvíli padají kousky  na horký motor, nebezpečí ohně je větší

To zní rozumně. Tak budu špekulovat dál. Jde mi o to, čím by šlo nahradit origo izolaci, něčím o trochu levnějším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Ahoj,

posílám foto z víkendu, kdy se kuna rozvášnila ... Sundal jsem tedy celou izolaci z kapoty, aby ji to nedrazdilo. Ale chci se zeptat, muzu to tam nechat bez izolace? Nebo je lepší tam nalepit něco, jak se uvádí výše ( https://www.ahifi.cz/samolepici-izolacni-pena-sinus-live-dsm.html ) ?? Ještě teď když je před zimou.

Další věc, není nějaká novinka na trhu proti kunám? Mám v autě dole pod motorem ultrazvukovy rusič napojený na baterku. Co jsem tak nacetl, tak tomu vadi prekazdy u motoru, tzn. oslabuje to ucinek, takze jsem to proto dal dolu k zemi a prichytil na pravou stranu narazniku ze vnitrni strany motoru a nasmeroval na druhou stranu auta, tak abych min prekazdy a signal byl vyssi. Stejnak to tedy nepomohlo :(.

Diky

IMG-3674.JPG

IMG-3676.JPG

IMG-3677.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som pocul ale vyskusane to nemam ze si mas ustrihnut trochu vlasov a dat to do motoroveho priestoru 

ze tam nepoleze ked citi pach cloveka ale vyskusane nemam ako pisem, nemal som s tym zatial problemy

raz v noci v robote som videl jednu ako sa mota okolo auta ale videl som ju a isiel k nej  tak sa zdekovala 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se to rozjelo, asi máme na chalupě kunu previta. Hazím pres noc pod auto i špinavé/propocené montérky, aby jí to odradilo ... o Jelenovi jsem taky kdyby cetl, ale jeste nevyzkoušel. Přemýšlím do jakého prostoru bych to měl dal, aby se to nerozpadlo, zkusím uvázat do nějaké síťky v kombinaci s tim sprejem Starline. Snad jí to už nebude lákat.

Jinak co ta izolace na kapotě? Nebo dělat problém jednat rozpálená teplota motoru? Popř. opačný problím, že motor nebude odizolován proti "chladu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mužeš tak parkuj na jemném pletivu, očka cca 5x5mm nebo pod, kuně vadí že ji do toho lezou packy a nechodí po tom, to je si nejučinnější zpusob

 

Zkoušel jsem vše, mejdla, hajzlový vůně, elektronický plašiče, lepivej sprej a nic, až ten starline fakt zabírá. Vždycy jsem měl motor poťapanej a ted nic

Na Partnerovi si udělala v ty izolaci hamaku, vykousala molitan a uprostřed si tam v tom hověla, izolaci jsem vyhodil, ale to auto v zimě nejezdí, je to chladirenský, takže jen v lete, od ty doby ho stříkám taky.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...