Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čirá zadní světla vs. předpisy ?


ChainsaW

Recommended Posts

Presne jak pise Michal. Ty svetla splnujou vsechny predpisy, takze bych se toho vubec nebal. Jedinej hacek je v tom, ze ciry zadni svetla nemaji v sobe odrazky, takze si je clovek pak musi nalepit extra nekam na naraznik ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze ty odrazky zas takovej problem nejsou ne???

Budto si nekde sezenes naky slusivy nebo tam na technickou naky nalepis a pri kontrole to ty fizlove snad tak krute neberou. Ale nevim.

Kdyz si svetla zastrikas sprejem tak jsou taky odrazky v haji a maj to skoro vsichni ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U znackovejch svetel se ty odrazky rovnou dodavaj, ale malo kdo si je uz na to auto nalepi .....

Tady nejde o to, ze by prudili policajti, ale o to, ze nekdo takovej zastavi na silnici a v noci ho nemusis rozpoznat a proste ho sejmes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši budu jezdit ve 405 z 93, která to má (mepřu se) tak nějak za sebou, než v nový felině, která to měla za sebou už ve chvíli, kdy opouští výrobní závod. Vím, ž e je to starý auto, ale nikdy mě nenechalo ve sra..ach ani tohle ani jeho předchůdci a proste: JÁ HO MÁM RÁD!!! Dy\'t proč si vy mezuláni myslíte, že si s váma píšu? (i když už na ní asi nikdy neseženu čirá koncová světla, ale vem to čert) Stačí jedna prda a majlant je v luftě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...