Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Může to Pe.Tr zvládnout


Péťa

Může to Pe.Tr zvládnout  

18 hlasů

  1. 1. Může to Pe.Tr zvládnout

    • ANO
      45
    • NE
      23
    • Kašlu na to...
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Mě honí mlsná večer právě tehdy, když se přes dne málo najít, ale jinak jím večer do 18hod., pak už nemám potřebu, chodím spat kolem 22hod. a představa, že se ještě v 20hod. nacpu, tak bych asi nespala. Já spíš ujíždím na tom, že si třeba kolem 19hod. musím dát 1/4mlíka a nebo kafčo.

Mini: copak to máš za hnusnýho jogurta? :P To raději klasickej tuk 3% a rozhodně je to zdravější než ta bílá kejda :D, co je v tom pytlíku? Jinak dobrý, hned bych to sežrala :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimaxa - ešte lepšie by si urobil, ak by si ten \"celozrnný\" rohlík alebo pečivo nahradil niečím nie tak napchaným sacharidmi :)

Napr vajíčkami, syrom, šunkou, rybami, mäsom atd ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ledový salát asi 1/3 - 1/4ks, jogurty baštím povětšinou takové, které jsou momentálně v lednici, ale ty 3% vedou. V pytlíku je zbytek lisované kukuřice, takový ty kolečka.

Občas mívám problém s nákupem pečiva, protože tmavé pečivo nerovná se celozrné/vícezrné. Vyhnout se pšenici je občas problém. Ale máme tady prodejničku, kde rád kupuju žitný chléb nebo pohankový.

Vajíčka mám taky rád, ale jím je tak 1x týdně, rybu mám asi 2-3x do týdne, teď bylo v sobotu filé z tresky a k tomu pečená červená řepa :super

[upravil dne 31/3/14 13:02 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to chození na to moc čas není ale v práci mam hned vedle stolu schody do dalších dvou pater jsou metr široka a maj zabradli po obou stranach , coz simuluje chuzy s holema. každou hodinu se snažim dat spon šestkrat po sobě druhe patro.

vim nic moc ale aspon neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zapoměl bych na další důležitou věc, denně vypiju 3 hrnky 0,66L čaje, většinou zelený, a pak navečer doma ještě děláme denně 1,75L konvici čaje, většinou meduňku nebo mátu (zahrádka). Takže pitný režim důkladný. Občas jako druhou večeři si ohřeju 0,5L mléka. To nevím zda je dobře, ale spím po něm jako nemluvně po třech pivech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimaxa - neviem ako u Vás, ale u nás sa dá zohnať vo viacerých predajniach \"večerný bielkovinový chlieb\" = je drahší, ale je veľmi chutnýu a čo je podstatné, má veľmi málo sacharidov a veľa bielkovín :)

Pe.tr = v jednom príspevku napíšeš, že aktuálne výhody sú, že máš kludnu prácu a kopec času po práci, a teraz napíšeš, že na tú chôdzu moc času neni ?

Keď budeš chodiť cvičiť do posilky, zabere ti to času ovela viac !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, říkám tomu polystyren a je to pěkně hnusný :D. Naštěstí už v dnešní době není problém opravdu vícezrnný, celozrnný nebo žitný pečivo sehnat, hlavně malý pekárny se snažej.

Akorát jsem doobědvala kuřecí kousky se zeleninou \"china\", zbytek má manžel k večeři :aut Dneska na pár dnů poslední oběd v klidu, zítra v práci to zas bude akorát na stojáka a ve stresu :( .

post-3551-14109636637984_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0 jde o to že se nemohu z domu sebrat a jit nekam dolesa, mam doma dve deti a samotne je doma nenecham , kdyz pujdou se mnou tak daleko nedojdem , tim myslim že se furt budem nekdemotat a pod proste nic na hubnuti :D

posilku stavim doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidíme, kdy se taky objeví názory, že pití mlíka je pro člověka v dospělosti nepřirozený a nevhodný :).

Já bych bez mlíka nemohla bejt, není v létě nad krásně vychlazený, v zimě pro změnu teplý s medem. Na dovolené v Řecku bylo mlíko téměř stejně drahý jako balená voda, takže bylo jasný, že min 1l mlíka denně padnul za vlast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubk0 jde o to že se nemohu z domu sebrat a jit nekam dolesa, mam doma dve deti a samotne je doma nenecham , kdyz pujdou se mnou tak daleko nedojdem , tim myslim že se furt budem nekdemotat a pod proste nic na hubnuti :D

posilku stavim doma

Tak keď to začína výhovorkami, nikdy to úspešné nebude :)

Mi nehovor, že sa nenájde denne 1 hodina voľného času na to sa ísť poprechádzať trebars aj po okolitých uliciach ... Kludne môžeš ísť večer o 22 hej, o 23 tej si doma, sprcha a môžeš ísť spať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojďme se všichni domluvit, že když Pe.tr dá za rok 50kg dolů, složíme se a zaplatíme mu víkend ve valašské kolibě s dvoudeními vepřovými hody, ju? :super:D

[upravil dne 31/3/14 14:21 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povime si az budes mit deti. :-D

Lubk0 jde o to že se nemohu z domu sebrat a jit nekam dolesa, mam doma dve deti a samotne je doma nenecham , kdyz pujdou se mnou tak daleko nedojdem , tim myslim že se furt budem nekdemotat a pod proste nic na hubnuti :D

posilku stavim doma

Tak keď to začína výhovorkami, nikdy to úspešné nebude :)

Mi nehovor, že sa nenájde denne 1 hodina voľného času na to sa ísť poprechádzať trebars aj po okolitých uliciach ... Kludne môžeš ísť večer o 22 hej, o 23 tej si doma, sprcha a môžeš ísť spať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...