Jump to content
Péťa

Může to Pe.Tr zvládnout

Může to Pe.Tr zvládnout  

18 members have voted

1. 1. Může to Pe.Tr zvládnout

• ANO
      45
    • NE
      23
    • Kašlu na to...
      6

Recommended Posts

tak po ctyrech mesicich hlasim ze se stalo co jsem avizoval, od ledna v zaprahu, nabranych 8 vanocnich kil je teda skoro pryc ale furt jsem +5 kg , jeste mesic flakani  a jdem na to 💪 

stav přípravy :

- kolo po servisu

- ja jdu na servis zítra 😁

- nové běhací botky jsou doma

- nakoupeno mnoho motivačního oblečení 😂

Posted (edited)

" h o v n o     h o v n o milej soude " !

disciplina nikde , má pevná a neotřesitelná víra se totálně rozpadla 😂

za tři dny mi končí pohybové úlevy po operaci ....ale ten měsíc nic nedělání navíc podpořený 14dny homeoffice ,který ještě zdaleka nekončí , bo korona, se podepsal krutě. + dalších 5 kilo je nic proti tomu jak jsem se nafouknul kua . 

od příštího týdne mají začít pravidelné klubové fotbálky , ale je jasné že se to odsouvá....

oprášil jsem činku a trx a švihadlo a mám to na terase , tvl to musi dolu ! tech penez v nakoupenych motivačních hadrách!!!  😂😂😂

A kdo mě potká a řekne , že jsem přibral....dostane přes držku!!!

P.S. když mi neuteče 🤣😂😜

Edited by Pe.Tr

Posted (edited)

Petře to jsou jen blbě ušitý ty hadry od MB. Tam to šijou s pupkem páč většina pánů který maj MB a jsou v letech ten pupek má ještě větší takže oni na rozdíl od jiných firem umí ušít triko mikinu i kalhoty s pupkem.😉

Já na váhu radši nelezu. Ale cítím to že jsem od začátku roku ještě nezačal nic pořádně dělat. Doufám že se to teď trochu hne a budu mít nějaký ten pracovní pohyb. Jako teď jak je tady Pepíno tak mě zláká na nějaký blbnutí tuhle jsme asi třičtvrtě hodiny kopali do meruny dneska jsme blbly s hokejkama a tenisákem ale 40 min. je strop pak  funím jak přetopená lokomotiva a musím si aspoň na půl hodiny sednout. 

Edited by Vena garážmistr

Pe.Tr... ty si od těch Vánoc pěkně zhubnul...!!!!? 😱😱😱😂😂😂 máš ručku jako princezna... 🤣🤣🤣 mocinky ti to slušánkuje...!!!! 👍👍👍 si topofka... 🤩