Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Může to Pe.Tr zvládnout


Péťa

Může to Pe.Tr zvládnout  

18 hlasů

  1. 1. Může to Pe.Tr zvládnout

    • ANO
      45
    • NE
      23
    • Kašlu na to...
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

tak po ctyrech mesicich hlasim ze se stalo co jsem avizoval, od ledna v zaprahu, nabranych 8 vanocnich kil je teda skoro pryc ale furt jsem +5 kg , jeste mesic flakani  a jdem na to 💪 

stav přípravy :

- kolo po servisu

- ja jdu na servis zítra 😁

- nové běhací botky jsou doma

- nakoupeno mnoho motivačního oblečení 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

" h o v n o     h o v n o milej soude " !

disciplina nikde , má pevná a neotřesitelná víra se totálně rozpadla 😂

za tři dny mi končí pohybové úlevy po operaci ....ale ten měsíc nic nedělání navíc podpořený 14dny homeoffice ,který ještě zdaleka nekončí , bo korona, se podepsal krutě. + dalších 5 kilo je nic proti tomu jak jsem se nafouknul kua . 

od příštího týdne mají začít pravidelné klubové fotbálky , ale je jasné že se to odsouvá....

oprášil jsem činku a trx a švihadlo a mám to na terase , tvl to musi dolu ! tech penez v nakoupenych motivačních hadrách!!!  😂😂😂

A kdo mě potká a řekne , že jsem přibral....dostane přes držku!!!

 

P.S. když mi neuteče 🤣😂😜

 

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře to jsou jen blbě ušitý ty hadry od MB. Tam to šijou s pupkem páč většina pánů který maj MB a jsou v letech ten pupek má ještě větší takže oni na rozdíl od jiných firem umí ušít triko mikinu i kalhoty s pupkem.😉

Já na váhu radši nelezu. Ale cítím to že jsem od začátku roku ještě nezačal nic pořádně dělat. Doufám že se to teď trochu hne a budu mít nějaký ten pracovní pohyb. Jako teď jak je tady Pepíno tak mě zláká na nějaký blbnutí tuhle jsme asi třičtvrtě hodiny kopali do meruny dneska jsme blbly s hokejkama a tenisákem ale 40 min. je strop pak  funím jak přetopená lokomotiva a musím si aspoň na půl hodiny sednout. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...