Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Může to Pe.Tr zvládnout


Péťa

Může to Pe.Tr zvládnout  

18 hlasů

  1. 1. Může to Pe.Tr zvládnout

    • ANO
      45
    • NE
      23
    • Kašlu na to...
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

V 1. 1. 2019 at 21:55, Tony Stark napsal:

@Pe.Tr dneska jsem to celé pročítal a chlape, gratulace a jen tak dál. Co mne jednoho dne zradilo koleno díky aktivnímu hraní futsalu a malého fotbalu tak se taky snažím dostat na svojí původní váhu. Ale při výšce 194cm mne to z těch 95kg zpět na 85kg nechce pustit, holt 2 operace kolena a 8 měsíců jsem nemohl téměř chodit, takže si to vybralo svojí daň ale snažím se, nutrička, méně piva (taky přechod na 10ku z 12ky), vařené místo smaženého ale co ti budu vykládat, drž se a hlavně pevnou vůli.

Kámo...tobě příjde 95 kilo na skoro dva metry moc? Sám mám 195cm a 90kg a příjde mi to stále málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

@Tony Stark asi hodně záleží na fyziologii člověka, jak říkám při mé výšce mám 90 a vím, že bych ještě 5 kilo snesl. Je ale fakt že při mém maximu pár let zpět jsem měl 98 a to už bylo znát. Hoďka futsalu a lilo ze mě jak z konve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak píšeš. Ono se dá zvyknout a žít se vším. Já měřím něco okolo 165 cm v dobách mladších jsem se váhově pohyboval mezi 60 - 75 kg vše bylo v pohodě pak jsem začal jezdit s nákladem a nakládat palety a najednou byl problém protože s váhou palety 800 - 1200 kg jsem se se svýma kilama strašně nadřel a měl jsem problém paletu i ubrzdit když jsem s nima manipuloval ručním paleťákem. Po nějaké době jsem přibral k 90 kg a problém s paletama zmizel. Je pravda že jsem si při jiné práci přišel jako medvídek ale zvyknul jsem si. Pak jsem přešel z nákladu na osobní dopravu a protože tam se náklad naloží i vyloží sám a pokud se nechce nakládat tak ho nevezmeš protože je ožralej že nemůže ani chodit tak jsem přišel o ten pravidelný pohyb který jsem měl při nakládání a skládání a i o to běhání kolem soupravy a během 13 let na busu jsem se dostal ke 122 kg. Když mě doktor káral tak jsem se mu většinou vysmál něco ve smyslu doktore letos jsem ještě nefasoval tak si fásnu větší gatě a je vyřešeno. A vloni mě doktor při váze 122 kg řekl dost a zdravotní způsobilost jsem dostal jen na 6 měsíců s tím že pokud neshodím aspoň 8 kg tak mi to nepodepíše. Za ten půl rok jsem se dostal o cca 10 kg dolů ale jen díky tomu že jsem " slezl " z busu a šel dělat na to letiště kde byl jiný časový režim a když se dělalo tak se člověk okolo toho letadla proběhnul. Teď jsem na volné noze, pracovně kombinuju práci doma na dílně a brigádní ježdění jezdím s busem u DP  jezdím třeba i za kamarády v jiných firmách když potřebují takže to mám o hodně pestřejší než když jsem jezdil jen a jen bus. Váhově jsem někde mezi 104 -108 kg a je to o moc lepší než těch 122 kg. Protože pro mě je sport skoro sprosté slovo tak na to musím jít trochu jinak protože prostě mám jen ten pracovní pohyb maximálně když tady je Pepíno tak s ním velmi zvolna jezdím na kole nebo jdeme na špacír takže teď tvrdím že se držím jen díky tomu že na rozdíl od dob na busu kdy jsem pracoval a žil v nepřetržitém režimu, tak teď pracuju i žiju v jednosměnném provozu. Což je pro většinu lidí zdejšího osazenstva asi normální ale já jsem v podstatě v nepřetržitém režimu fungoval od nějakých 19let kdy jsem se vrátil z vojny do 40 let kdy jsem slezl z busu. V té době jsem na nákladu vstával ve 2 ráno a spát jsem chodil kolem 21 když to vyšlo  a tak jsem to táhnul 6 týdnů v kuse pak byl 1 týden volnější začátek kolem 8 konec po 16 a pak znova. Další štace na nákladu byla začátek kolem 15 a konec druhý den kolem 15 pak bus a tam jsem na ranní vstával většinou ve 3 spát jsem chodil okolo 21 a když jsem měl odpolední tak jsem okolo 12 šel z domu a domů jsem přišel ve 2-3 hodiny ráno než jsem se dostal do postele než jsem usnul tak bylo kolikrát i 4,30 a okolo 9 zase vstávat a chystat se na šichtu. Takže za těch 20 let dostala životospráva pořádně za uši nějaká pravidelnost ve spánku v jídle ve všem z říše snů. Taky proto si to teď snažím užívat ráno pokud nejsou pracovní povinnost tak vstávám cca 7.30-50 spát chodím do půlnoci. Ráno se v klidu nasnídám oběd mívám okolo 12 večeři 17,20-40 a funguju. Jako když je práce tak se tomu musím podřídit protože se musím svým způsobem ohánět víc než na busu abych udělal ty prachy co potřebuju ale tak nějak cítím že to za to stojí protože se celkově cítím lépe. Po těch  letech jsem si naordinoval " vánoční prázdniny " takže jsem od 19.12 do 6.1 nepracoval jen jsem si tak ladil nějaké drobnosti v dílně ale ve velmi poklidném tempu spíš jen tak abych se neválel celý den u TV s pohádkama a bylo to fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tento týden naběháno přes dvacet kilometrů , jen abych zhodil to co jsem minulý týden nabral na víkendovém  chatzy srazu, a to jsem se ještě dost držel, ale když tělo držíte ve stadiu ketozy tzn bez cukru , sacharidu,.... proste je jen na tucich , tím dochazí při aktivitě ke štěpení tuků a lepšímu spalování ,no pak mu trošku dopřejete (pul svíčkové, kulajda, puding , a minidortik ) tak to je jak když hodíš mentos do koly :D  .

 

no kecám , ty dvě kila zmizela rychle + jsem navíc sundal další cm v obvodech a posílil fyzičku .

17.února mě čeká minizávod Neratovická 201 což je běh do schodů 12 pater, což pro mne i bez zátěže bude spíše o přežití :Dneb budu ještě v ketoze tzn uplně bez energie , ikdyž v plánu je den předem jídelák o rychlých sacharidech a cukrech .

13.dubna pak zkusím Urban Challenge , jako na rozkoukání , no a pak dál se uvidí.... přeci jen jsou předemnou dvě operace a buhví co na to řekně moje kyčel :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pořád Ti držím palce. Já přes vánoční svátky sežral a vypil co viděl. Tak jsem zase naběhl na přísnější režim od 6.1. a k dnešnímu dni jsem dal už dolů 3,4 kg. 

Žádný alkohol, nic sladkého, žádné bílé pečivo. Jen žitný chleba, ryby, hodně zeleniny, trochu ovoce, minimum tuku, pravidelné jídlo v menších porcích a obden cvičení, buď činky a cviky s vlastní váhou nebo bazén a pára.. a v průměrů dávám dolů lehce přes kilo týdne. Teď jsem už na 79 kg, což už je míň než moje loňská celoroční váha 80 kg, na které bych se měl držet podle výživové poradkyně dle jejich měření z kraje roku 2017, kdy jsem se rozhodl zhubnout (tehdy 98 kg) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 26. 1. 2019 at 12:05, Pe.Tr napsal:

 

17.února mě čeká minizávod Neratovická 201 což je běh do schodů 12 pater, což pro mne i bez zátěže bude spíše o přežití :Dneb budu ještě v ketoze tzn uplně bez energie , ikdyž v plánu je den předem jídelák o rychlých sacharidech a cukrech .

tak s časem 49,2 sec jsem skončil 6. ve své kategorii 16-50 let včetně. a 7. v absolutním pořadí. musím dodat že je to 12+1 patro z ktereho se startuje 😁 uf. ted jdu spát 😉

od zítra začíná příprava na Urban Challenge a do seznamu připisuji na tento rok na 22.6  2019 Houštecký cyklomaraton  60.km trať  cyklomaraton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 2. 2019 at 19:01, Pe.Tr napsal:

tak s časem 49,2 sec jsem skončil 6. ve své kategorii 16-50 let včetně. a 7. v absolutním pořadí. musím dodat že je to 12+1 patro z ktereho se startuje 😁 uf. ted jdu spát 😉

od zítra začíná příprava na Urban Challenge a do seznamu připisuji na tento rok na 22.6  2019 Houštecký cyklomaraton  60.km trať  cyklomaraton

Co to zkusit v hasičským těžkým zásahovým obleku s dejchákem  na zádech a v každé ruce hadici C?  To je teprv nářez.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KoudaK Honzo to je trosku nesmyslny primer, jako bys rekl Medvedovi aby zabehl 800m sprintem.

ja tady nemachruj u na Vas , ja tady jen bojuju sam se sebou.

pokud bych to mel brat jak ty pises , zkus si tohle teda zabehnout ale s 40 kilovou zatezi ( moje vychozi vaha) 

@Charlie 1 pisu to v textu

@ozzy56 nene klasika rejpale 😛 ale moje Merida ma vahu elektrokola, to zas jo 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduju to tady furt a stále a držím pěsti Pane s velkým P,protože ti fandím 

Já měl před skoro čtyrmy lety když sem nastupoval do tohohle zaměstnání 92, Dneska sem se vazil u doktora 78 při mojí výšce 178 bych prej ještě mohl shodit něco,vono už toho moc na mě není,co by šlo dolu:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

111kil

(výchozí hodnota byla 152,5 kg )

 

ketoza nakonec nebyla to prave orechive a na jejim konci jsem polevil. 

aktualne  naposled zkousime od 1.4. vegeterianskou stravu , stim ze uz od kvetna najedu uz na klasickou lowcarb stravu ktere se budu chtit drzet jiz nadale. 

aktulne si prochazim  silnym abstakem, krom hrani na vegetariana jsem vypustil i kafe ,cukr a mleko. a vypustil i ruzne spalovace a nabijece 😄 . takze takovy vetsi detox .

posledni partie ktera odolava hubnuti je samo bricho , svine 😆

abstak se projjevuje neumernou unavou, neustalou bolesti hlavy a nohou  , po tydnu by  to melo uz snad polevit. pruser je ovsem blizici se urban chalenge, aby toho bylo malo 10.-12. jsem byl poslan na skoleni , takoveto uspavaci v konf sale. takze toho 13. dubna to tak maximalne projdu , sejri me to  , ale i tak to zkusim . snad nebudu moc kozenej.

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tu čtu,tak musím uznat,že seš fakt borec.Já bych tu svini břicho taky potřeboval dostat dolu,ale jak píšeš,že jsi začal zkoušet vegetariánskou stravu,tak to bych asi fakt nedal.Obzvlášť teď,kyž začíná grilovací sezóna.Jinak ti fandím a držím pěsti,ale já se asi smířím s heslem - Raději se stydět týden na pláži,než se trápit celý rok hladem a v posilovně.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...