Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Může to Pe.Tr zvládnout


Péťa

Může to Pe.Tr zvládnout  

18 hlasů

  1. 1. Může to Pe.Tr zvládnout

    • ANO
      45
    • NE
      23
    • Kašlu na to...
      6

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
V ‎28‎.‎04‎.‎2018 at 8:43, Pe.Tr napsal:

tak končíme 4.měsíc 

-16 kilo

od pondělka novej jídelníček, víc cvičení a víc proteinových koktejlů a doplňků stravy  a to vše bude na 3.měsíce , těším se ale se i bojím.

mám za sebou zátěžové EKG a vyšetření laktátové křivky, zajímavé zjištění i zkušenost.

http://www.vital-praha.cz/masaze

 

 

ukončen 5. měsíc 

-22 kilo

a jelikož sundavání kil není až takové měřítko , pro představu sem dám i obvody části těla v cm 

první údaj je z 1.1. 2018 druhý z dneška tedy 2.6. 2018 rozdíl 5 měsíců

hrudník                        119                 111,5                      -7,5

prsa                             130                  117                         -13

pas                              130                   115,5                     -14,5

břicho                         138                    121                        -17

boky                            128                    119                        -9

stehno                          77                     70,5                       -6,5

lýtko                             47                      42                           -5

ruka/bicák woe :D     44                      41                           -3      tvl, ale jaká brambora :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas zvlastni miry :D, ale GRATULUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stehno mam 60 pritom lytko mam 47  (asi z toho softballu), bricho mam 125,  a bicak 42

Ale zařekl jsem se, na dovolenou vezu jen 24 piv, což je baj voko 2 na den, a začínám tam s prostnými cviky a plánuju si to nastavit tak i do normálního pracovního režimu. Hodí se mi to o té dovolené, protože tam mi nebude vadit být rozlámanej jak dřevák :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vidím že v tom nejsem sám. Za skoro 13 let u DP kdy jezdím jen busy jsem vyrostl o nějakých +- 50 kg. V březnu na PLP jsem měl na doktorské váze 121 kg. v reálu tak 118 kg. Což při mé psí vejšce je vcelku víc než dost. Přes léto jak se začnu hejbat okolo baráku tak trochu ubydu ale zima mi to pak vrátí i s úrokem. Dokud jsem jezdil s nákladem tak jsem skládal nebo nakládal a běhal kolem auta a to jsem se držel na vcelku dobrých do 80kg. Tím jak jsem slezl z nákladu a sednul si do busu tak jsem se přestal dostatečně hejbat. Sport nebo něco podobného to  u mě nehrozí protože na tyhle věci jsem talent a dřív něž by to mělo účinek tak bych se zmrzačil. A co se týče pravidelnosti v mém životě tak to je že se každý den budím nebo jdu spát +- 03.00 hod.  Pravidelné stravování nebo i jiné věci u tohodle povolání jsou hodně mimo. Tím spíš jak nám v práci utahují opratě bývalo že jsme měli v těch delších směnách dvě přestávky jednu  někdy do 10 a druhou okolo 12 aby to trochu pasovalo na sváču a oběd teď na některých linkách máme sice po každém půl kole pauzu ale do 15 min takže to je tak akorát s prominutím pochcat kolo při tom obejít mašinu a hrne se dál. Takže se doma nasnídám v půl třetí a pak třeba až když dojdu domů nebo málokdy se povede doběhnout o jednu přestávku pro něco k snědku a druhou to do sebe natlačit. Ale situace je trochu lepší od té prohlídky jsem sundal necelých 5 kg takže mám něco okolo 113 kg. A nijak výrazně jsem nic neměnil jen jsem se zapřel a nejím v noci když dojdu z práce a i v práci se snažím jíst nejdýl do 19 když mám ranní tak večeřím okolo 17.30 a pak už nic maximálně jabko nebo tak něco.  Od nového měsíce nastupuji do nové práce kde bude sice také nepřetržitý provoz ale směny jsou pravidelné 12 takže od 6 do 18 a od 18 do 6 a měl bych dělat 4 pracovní 4 volné 4 pracovní. Slibuju si že než si na tu změnu režimu tělo zvykne tak že něco shodím a jak se nastartuje shazování tak zkusím co půjde dolů tak shodit nedávám si nějaký cíl už i tohle co se mi povedlo za těch pár týdnů mě těší a cítím to i na oblečení a hlavně sice pořád funím jak přetopená lokomotiva ale ne po dvou krocích ale až  po chvilce a když jdu svým tempem tak se nezadejchám.  Vím že je to taková trochu výmluva než omluva ale mám to v genech bejt kulatej oba dědkové v dobách své největší slávy měli kus přes metrák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to čumím, že si to vydržel tak dlouho....:super :potlesk. Fotíš se pravidelně?

Nevím, jestli si to tady někde nepsal, ale napiš prosím jídelníček na cca dva dny. Počítáš kalorie, nebo váhu? Moc jsem nepochopil proč si dáváš proteinové koktejly?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotim se po 3 mesicich.

Proinove kokteijly mam ted, jsem v trimesicni fazi kdy mam jidelnicek jen o tucich, bez sacharidu,... Koktejly a plno vitaminovych doplnku  mi pomahaji mit energii,spalovat tuky a rychle regenerovat. Trikrat tydne mam aktivni trenink s trenerem a dvakrat individual. 

Kazde rano v prac tydnu po ranim koktejlu 15 intenzivni cviceni celeho tele, vetsinou svihadlo, trampolina nebo rychle kolo.

Koktejly jsou vlastne prasky zamuchane v 250 ml vody, denni prijem vody je cca 4 litry, dulezite je mit ph v tele kolem 7, tady to funguje jako u vody v bazenu, pokud jsem zakyseleny, nehubnu :)

doplnky mam:

3x denne horcik

2x tydne B12

kazdy vecer multivitamin a kyselinu listovou

kazdy poledne kotvicnik a travici enzymy

behem treniknu posiluju telo aminokyselinami - BCAA

jinak ty koktejli jsou davkove slezene takto

 

mix 1 ráno na lačno ihned / 3 měsíce cyklus 


BCAA  dávka10 g

kofein  dávka 0.2 g

carnitin dávka 0,5g

Lecitin dávka 1,5g


15 min cvičeni po snidani

mix 2 cviční 30 min před /3 měsíce cyklus 


Argin dávka 1g

BCAA  dávka10 g

kofein  dávka 0.1 g

carnitin dávka 0,5g

Protein CFM dávka  20g


mix 3 cviční regenerace ihnet po cvičeni / 3 měsíce cyklus 


Kreatin dávka 3g 

Protein CFM dávka  40g

Leucin dávka 1,5 g


Mix 4 na noc /3 měsíce cyklus 

Noční protein dávka  40 g nebo Miceralní kasein 

L-citrulin dávka 0,5 g

 

muzu ti sem dat jidelnicek co mam ted uz mesic kdy jsemv te vyse uvedene fazi. Je to i spoznamkama tak si jich nevsimej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Další měsíc,  už 6. pryč...

Aktuální stav -25 kilo ale hodně změna spíše na obvodech 

-3cm prsa (celkem -16cm)

-2,5 hrudnik

-2 ruka

-4 pas ( brano nad pupkem ;)) celkem -18,5cm

-3 břicho ( celkem -20cm)

-2,5 cm boky (celkem -11,5cm)

-1cm stehno 

-0,5 cm lýtko

 

Měním tuk za svaly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, držím palce:super já začal hubnout 2.1.2017 a už za půl roku jsem měl 20 kg dole, bez cvičení, bez odměřování či vážení jídla, bez doplňků stravy jako vitamíny atd. Váhu si už držím druhým rokem, mám 183 cm a váha mi lítá 78-80 kg. Na počátku jsem měl schůzku s nutriční poradcem, který mi doporučil co kdy jíst nebo nejíst. Důležitá je pravidelná strava. Kupodivu to funguje a někdy i vybočím z kolejí jako teď o víkendu, kdy jsem dělal na grilu domácí pizzy... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vse individualni, neda se uplbe striktne rict co mas delat a nemas   ,  zalezi jestli mas v praci pohyb ci sedis apod.... 

Taky u sebe vidim ze telo ruzne reaguje na absenci ci pritomnost sacharidu,cukru apod v jidle v kazde fazi jinak,proto se mi jidelnicek upravuje dle aktualniho stavu...

Telo je dumyslne zarizeni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem kancelářská krysa, takže pohybu moc není. Myslel jsem to co jíst a nejíst tak, že třeba ovoce jím nejpozději do 13 hod, aby to mělo tělo šanci spálit, večer jím nejpozději v 17 hod nejlépe luštěniny.... Atd. Prostě pár rad jsem dostal co kdy a jak a funguje to. Nejlepší na to je, jak jsem psal, žádné odměřování a žádné doplňky. 

Držím palce do dalších kil :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...