Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jawa 50 - pionýr - nejlépe s TP, neválí se někomu doma


Scratch

Recommended Posts

Dnes prodávat něco krom spotřebních věci jako elektroniky a věci na auto je pěkná pakarna.....a když nejsou prodeje tak te vyhodí amysli si ze je někdo bude mít....

Možná na chvilku, ale dlouhodobě je hlavně to první hodně problematickej segment ve kterým bych se určitě neangažoval. Od IT a spotřební elektroniky jsem vyšel a už bych se tam nevracel. Peníze se tam dlouhodobě vydělat nedají. Na rozdíl třeba od těžkýho průmyslu a energetiky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fichtl, presne jako daval Charlie na prvni strance se doma vali, ale bez papiru...

Jen nevim, jak na tom je, urcite jsou v haji gumy.... Uz peknych par let lezi ladem, sice v garazi, ale stav top zrovna nebude...

Kdybys mel zajem, za flasku neceho slusnyho muze byt tvuj...

Kdyz se dneska donutim na prochazku se psem, tak bych ho snad stihnul i blejsknout, pripadne o vikendu.. :D

Btw.: Stadiona mam jednoho rozdelanyho v dilech a uz nejaky ten rok ceka na renovaci, jen ten cas na to mit.... A byl jsem tak blbej, ze jsem jeste jednoho pred par roky za mrzky peniz prodal...

[upravil dne 25/3/14 16:31 od h4wk3y]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v rodině jeden takovej (vínovej) je, s papírama, roky odhlášenej a roky nejetej. Ale jestli je na prodej, to bych se musel zeptat...

Jak jednou je to odhlaseny,tak uz to znova neprihlasis.

Teda pokud nejsi reditel dopravniho inspektoratu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár let,když jsem vlastnil pětikilo,kadoura,tatru,tak jsem se pohyboval ve vetren klubu,ted s Jeepem,ale neznám z okolí nikoho komu se to povedlo,vždy jen veterán,nic jiného nezbylo,nemluvě o tom,že stejně nové přihlášení už není tak hodnotné jako původní doklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rodině jednoho plánujeme rušit. Je přihlášený , povinné placeno. Je u příbuzných a tak nevím jaký je technický stav, 3 roky jsem ho neviděl.

Nikdo jej už nepoužívá a tak mám za úkol dát jej k ekologické likvidaci a odhlásit, ale ještě jsem na to neměl čas. Pokud by někdo chtěl za odvoz ( u Hodonína , JM ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rodině jednoho plánujeme rušit. Je přihlášený , povinné placeno. Je u příbuzných a tak nevím jaký je technický stav, 3 roky jsem ho neviděl.

Nikdo jej už nepoužívá a tak mám za úkol dát jej k ekologické likvidaci a odhlásit, ale ještě jsem na to neměl čas. Pokud by někdo chtěl za odvoz ( u Hodonína , JM ).

Ahoj,OK....pokud je k mání a byl by +- v celku tak beru.

edit:

P.S. přijel bych kdykoliv a dovezu flašku něčeho fajn:)

[upravil dne 27/3/14 20:48 od Hadra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...