Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Cvakání v 1.8 16V


LOTO

Recommended Posts

Čau chlapi,tak na mě došlo.Z ničeho nic mi začalo cvakat v hlavě v 306 1.8 16V bez předchozího varování.Pravděpodobně hydroštely,dělá to hlavně při ubrání plynu,když to jde z tahu do volnoběhu.Olej tam je na horní hranici,tak nevím co se mu nelíbilo,má to jen 140 000.Je pravda,že jsem ho nešetříl,když ono to tak pěkně jelo i v tom kombíku :myslim .

Co s tim,budou to hydra,nebo to muže dělat ještě něco jiného?

Dík Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ne asi tak docela při ubrání,ale nedělá to pořád.Při ustálené jízdě to třeba není skoro slyšet,při přeřazování a sundání nohy s plynu to na okamžik zarachotí,v uplném volnoběhu to nedělá vubec,po přidání to zase udělá a pak to zmizí.Myslím že je to slyšet ze shora,ale muže se to přenášet.Pokud to budou hydra,poznám to po sundáni víka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sundat víko a mrknout, jestli na nějakém ventilu není velká vůle mezi vačkou a hrnkem. Jinak dle tvého popisu volnoběh ticho, šlápneš na plyn a hned ho pustíš, při poklesu otáček ze zvýšených k volnoběhu to udělá krátce takové \"trrrr\" a zase klid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem četl cvakání u 1.8 16V, tak mě hned napadlo, že je to LPG.

Mně to cvakalo furt u obou aut s LPG (koupil jsem je ale už s LPG, tak nevím, jestli to bylo slyšet už po montáži), dělaly to vstřiky LPG (nevím jestli to ale dělají všechny).

Trochu to zmizelo, když jsem předal do paliva aditivum.. jinak to ničemu nevadilo

[upravil dne 24.3.2014 11:05 od gaff]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...