Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Start-stop system


handy49

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Proč chceš vypínat Start-stop? Mně to vyhovuje a necítím vůbec potřebu se s tím zabývat. Funguje na 100% a jsem dokonce překavapen s jakou rychlostí.

Jezdím delší trasy a při cca 2,5 hodinové cestě mi to ukazuje i 15 minut bez motoru (křižovatky, přejezdy, stopky, přechody...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Pokud máš BSI jednotku, tak by to v ní mělo jít vypnout. V Peugeot Partner Tepee 2012 mi to šlo, přestane svítit to blbý eco a nefunguje pak tlačítko na deaktivaci, prostě je to celý deaktivovaný.

Upraveno uživatelem chury721
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Po najazdení cca 600 km (nové auto) mi tento systém prestal fungovať ,nie že by mi to vadilo ,skôr naopak ,vždy som to po naštartovaní ručne musel vypnúť.Teraz keď to chcem aktivovať ,vypisuje to čosi ako " nevyhovujúca teplota " i keď teplota motora je v pohode.Ide mi viacmenej o to ,či to nemá vplyv na nejaký iný systém na aute.

Upraveno uživatelem jaslov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petkep dosahujes opravdu "zajimave" uspory! Pri 2.5 hodinove jizde predpokladam zes najel nejakych ca 200km. Prumerna spotreba rekneme 7l/100km. Spotrebovals tedy ca 14 litru benzinu. Usetrils 15 minut vypnutim motoru, tj. vetsinou nekde stanim. Kdyby byl motor v behu na volnobeh, vychazi mi uspora benzinu ca 0.2 litru!!!

Ze se uzivanim start/stop systemu nici nejen loziskove panve na klice dnes priznavaji prakticky vsechny automobilky.

TAKZE SETRIS NEBO NICIS MOTOR???:myslim

    

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56  mas chyby v definicnich oborech: kazdej ekolog je zakuklenej ekoterorista a bruselsky hlavy pomazany jsou ekofasos:grr

Por moderatora: tyhle definice [ekoterorista, ekofasos] jsou z lehke litrratury 80.let   Jiri Kulhanek, Dobrak:papa

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...