Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střílení do výfuku


DannyQ

Recommended Posts

Zdravím,

mám 207, 06/11 a už od začátku jsem měl problém s tim, že mi auto střílelo do výfuku. Už kolikrát se to tady rozebíralo u ostatních modelů, ale co já vím jestli to bude řešení i pro můj model.. V servisech mi řekli, že to výfukem neni, že u jiného klienta ho vyměnili a nic a víc se k tomu nevyjadřovali. Četl jsem, že to může být bohatou směsí nebo někdo odstranil vadu svíčkama.

Píšu to abych se ujistil a šel do jistýho, ne si koupit svíčky a zjistit, že tim to neni.. Mam najeto 34 000, měnili mi čidlo teploty chladící kapaliny protože mi auto zprvu samo chcípalo..problém zřejmě (doposud) odstraněn protáhnutím pérek.. A taky už i vůle na ventilech byla větší než by měla..celkem blbý na relativně \"mladý\" auto, ne?

Díky za jakoukoli radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dělá mi to když zahřeju motor tak třeba 70°C a víc a když to vytočím mezi 2-2,5...Když to vytočim naplno tak si to vystřelí někde u 3 tisíc..Když pak jedu ve městě a podřadim si tak to taky slyším a je to lahoda pro mé uši :D taky když jedu v klidu a fakt lehounce lehtám pedál tak to střílí i poměrně dlouho..Někde jsem četl, že to prý dělá každá 1.4..tak nevím.. Mě v servise řekli, že prý tohle taky dělalo jinému klientovi a výměna výfuku nepomohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 roky později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 5 měsíců později...

Byl jsem v servisu kvůli brzdám, a chudé směsi, kterou mi indikovali na emisích. Lambda sonda a katalyzátor v pořádku, prý je to opravdu zadním dílem výfuku. Na můj slabý motor 1,4 /54kW, je prý zadní díl výfuku velký, dělá to ony zvuky, a na emisích to může při chvilkové zátěži, vyhazovat jiné hodnoty nahromaděním plynů :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...