Jump to content
  • Current Donation Goals

identifikace dle SPZ

Bohouš

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat, zda je možné někde jednoduše dohledat majitele vozu dle SPZ.

PROČ ??? Jelikož kousek od mého bydliště někdo cca před měsícem zaparkoval do jedné zastrčené ulice Peugeota 205 1.9 GTI a od té doby s ním nehnul. Peugeotkovi už utekl vzduch ze 2 koleček a začíná vypadat zašle a špinavě. A hlavně už se do něj v noci o víkendu snažil nějakej zmetek dostat a zmrvil nějakym páčidlem přední masku a celou haubnu. Mám nepěknej dojem, že to nebyl majitel a příští nájezd by to GTIčko nemuselo už ustát. :myslim:myslim

Jo a je to na slovenskejch značkách.........

Mám nepěknej dojem, že to nemusel být ani majitel, kdo to tam vůbec zaparkoval, a taky nepěknej dojem, že ani ty SPZky nemusej bejt pravý. To se zjistí dost blbě... Jinak když takhle někde dlouho stojí auto, a někdo se o něj takhle pokusí, pak to jde většinou hodně rychle - doslova zmizí před očima :(

No právě, že vím jak to jde pak ráz na ráz. Já bych ho přitom bral - je to sice starší model, ale \"zatím\" vypadá slušně a pár věcí by se mě z něj hodilo. Ale myslím, že moje poznámka, že to auto koupím (nalepil jsem jí na boční okno) spíš uspíší demolici. :bojim

No a nevím co mě řeknou na policii, když tam nakráčím s tím, že bych chtěl to a to rozbitý auto co stojí v jedný ulici :D:D:D

Vertex - je na něm vše co sháníš. Nehledě na to, že jsou na něm ty plasty po kterých tu šílel Crack...:D:D:D

Ale opravdu se nazařadím mezi ty zmetky co se tam snažili dostat - chce to sehnat majitele.

Asi se dneska opravdu zastavím na policejní stanici, která se nachází pár set metrů od toho Peugeota a uvidím jestli mě vykopnou a nebo mě poraděj. :myslim:myslim

Podívej se dovnitř, jestli to náhodou nemá vylomenou spínačku - pak by bylo jasný, jak se to tam dostalo. Jinak takhle jsem se vlastně kdysi dostal k Peugeotům - vůbec jsem tuhle značku nesháněl a nechtěl, ale vídal jsem tehdy na parkovišti odstavenou 205-ku, a naštěstí jsem věděl, kdo ji tam takhle odstavil. No a když jí začali rozkrádat, a bylo jasný, že jí původní majitel nechá ladem, tak jsem za ním zašel. No, a kupodivu se z toho ještě dalo udělat auto, a od té doby jsem měl ty pažouty - tu první 205D jsem měl 4 roky, než její život ukončila přednost nedající dodávka (a následně flexa... budiž jí Sběrné Suroviny lehké ;) )

Původně zaslal: uulik

Vžijte se taky do pozice toho majitele,může to být někdo komu se to poslední dobou všechno s….e a ještě příde o auto na který si třeba pučil a dnes nemá jet čím do školy. atd. :bojim

Proto se ho snažím sehnat. Já to auto určitě nebudu rozebírat !!!!!!!!!!:bojim

Těch policajtů se poptej - pokud s nima bude rozumná řeč, mohli by projít záznamy ukradenejch 205GTI podle r.v. a barvy, nejen podle SPZ (pokud jí někdo ukradl a odstavil, tak ta SPZ bude falešná). Ale stejně si od toho moc neslibuj, šance, že toho majitele najdeš, moc velká nejni...

Původně zaslal: uulik

Vžijte se taky do pozice toho majitele,může to být někdo komu se to poslední dobou všechno s….e a ještě příde o auto na který si třeba pučil a dnes nemá jet čím do školy. atd. :bojim

Je jasný, že nejdůležitější je zachránit jí tím, že se pokusí najít původní majitel. Proto chce zajít nejdřív na cajty.

Pak až ji může zachránit Bohouš nebo někdo jiný

OK mrknu se na to a pak zajdu za zákonem a uvidíme.

Včera jsem se na místě zeptal pár lidí co vycházeli z domu před kterým to stojí a nikdo nevěděl komu to patří.

Ale teď mě docvaklo, že před tím Peugeotem stál na stejném místě jinej starší vůz a ten taky dostal co proto až začal po dílech mizet. Jelikož to ale nebylo GTI tak mě to (jako všechny ostatní) nezajímalo - což asi není nejlepší přístup.

Možná někde poblíž bydlí někdo kdo se rád jen tak sveze v cizím autě........jsem já to ale Sherlock :D:myslim

Vidaval jsem pri ceste do prace za posledni rok stejne zaparkovane GTIcko s vypustenejma pneuskama (origo hlinikace, bila barva auta) na jedne krizovatce kousek od Kacerova na Praze 4. Myslim, ze s nim tak 1,5 roku nikdo nehnul.

Policajti tohle samozřejmě zjistit dokážou, ale musíš mít známýho na dopravce a to tak, že dotaz na prověření musí přijít od hlídky, která je v terénu a jakože z důvodu nějakého opodstatnění (měření rychlosti, namátková montrola atp.) a hlídka má pocit, že by nebyla na škodu lustrace. Pokud se ukáže,¨že je kárka levá, tak už na ní stejně nesmíš šahnout a pokud je v cajku, tak ti ten známej řekne majitele. To je první stupen známosti. Vyšší je strejda u kompu, kterej ti to za krabku máček vysype z rukávu, jenže ve všech případech je to ošajslich zejména pro benga a nikomu se do toho 2x nechce a věř, že je mi jedna policajtka hooodně moc zavázaná a s podobnym dotazem mě vyfakovala, ale spíš to bude tim, že dělá v jinym oboru a už je to přez moc lidí. Tak či onak, pokud nebudeš mít ve věci jasno, tak bych se otho auta nedotýkal, pokud ho nemůžeš kompletně uklidit někam do stohu...:):):)