Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Klima / ventilator 406 HDi novy model (2000)

wolley

Recommended Posts

Cauky,

uz se to tady jednou probiralo ale nejak se to vytratilo..

Mam problem ze pri zapnuti klimy mi kazdych 15sekund 1-2x problikne a pipne cervene tlacitko STOP na pristrojovce. Pritom to houpne s motorem a cca ve stejnem intervalu se zapina a vypina ventilator.

Pokud nemam zapnutou klimu tak je klid ale nespina se ventilator ani kdyz dlouho stojim v zacpe.

Ma s tim nekdo zkusenost nebo nejaky napad cim to??

Mi nechodili ventilatory a klima chladila jen za jizdy. Pak se mi hrabali v klima servisu v relatkach a prej nejaky ridici jednotce klimy a od ty doby to dela. Nechtej mi uznat reklamaci za prej zprovoznili klimu (ze toto dela prej nevadi) a radsi sem se smiril ze jsem prisel o 3tis za praci nez bych si od nich nechal pomrvit a zaplatit neco dalsiho.

jo, vsechny tyto problemy by mela delat ridici jednotka klimy a ventilatoru (krabicka 10x5cm v levem posbehu). Ted jsem se dival na stranky peugeot.cz a nasel jsem to tam pod cislem 00006445A3 za 6122Kc bez DPH. V servise na peugeoty mi ale elektrikar rekl, ze to stoji dva a pul tisice (na moji P405). Snad se tento tyden do toho servisu dostanu, abych se preptal.

Wolley, zkus vymenit ten ovladaci panel na topeni a klimu v pristrojove desce. Ten ma do ovladani klimy taky co mluvit.

Vytahuje se to blbe, kdyz nevis, jak na to. Vyloupnes tahem k sobe dve cerne plastove krytky po stranach displeje, co je nad tim ovladanim klimy/topeni. Tam najdes sroubky, ktere vysroubujes. Vyndas radio ven nebo jen povytahnes, nad nim jsou dalsi dva sroubky. Voila, ovladani je venku. Bacha, at neulomis zajistovaci packu na konektoru, je docela titerna. Pokud by to bylo tou ovl. jednotkou, da se sehnat na vrakaci ve Slusticich, vychodne od Prahy, stala me 3000 Kc.

Kaja

Původně zaslal: Biker

u hdi je takový policajt dole u chladiče při pohledu zepředu vlevo ja to vyměnil a už to chodí... stal orig. 1300 v peugeotu

... vlevo dole, také jsem to měnil (stále se mi točily vrtule) , a

klima fungovala na heslo. Mimochodem diagnostika na to nepřišla.

[upravil dne 23.9.05 zdek]