Jump to content
  • Current Donation Goals

Spinace na konzole pri rucnej brzde???

ludom

Recommended Posts

ahojte

som tak cistil stredovu konzolu pri pake rucnej brzdy, a ked som vyberal tie spinace na stahovanie zadných skiel, tak pod nimi na lavo je zamknutie stahovania tych okien a ked som odobral zaslepku na pravej strane tak je tam osadeny konektor a to je to co by ma zaujimalo - na co tam asi je???

druha vec mam odidene vsetky zaiarivky v tych spinacoch ovladania okien, tak som rozmyslal hodit tam vysoko svietive led (samozrejme cez rezistor)

nevie niekto ako to bude svietit cez ten plast??? lebo neviem aku farbu tam mam dat.

a tretia vec, niekedy ked zatocim volant uplne do prava a potom ked spat, tak to vyzera ako by sekundu vypovedal posilovac riadenia, co to moze byt, ale len na pravej strane???

:myslim:papa

1. nevím

2. oranžovou nebo červenou, svítí to dobře. Nemusí být vysokosvítivá, spíš tam dej rozptylku.

3. Pokud to dělá jen v jediném místě, tak závada na hřebeni, pokud to udělá ve stejné poloze volantu i podruhé (celý rejd je víc než 2 otočky volantem), tak je vadný orbitrol (to je o dost pravděpodobnější).

Původně zaslal: oddie

1. nevím

2. oranžovou nebo červenou, svítí to dobře. Nemusí být vysokosvítivá, spíš tam dej rozptylku.

3. Pokud to dělá jen v jediném místě, tak závada na hřebeni, pokud to udělá ve stejné poloze volantu i podruhé (celý rejd je víc než 2 otočky volantem), tak je vadný orbitrol (to je o dost pravděpodobnější).

nie, nie robi to len uplne v pravo a aj to nie vzdy, stalo sa mi to tak dva tri razy,

rozptylka jasna vec,

dik:super

V tlačítkách je oranžový filtr, takže LED buď čirou nebo žlutou/oranžovou. Červená by už mohla být hůř vidět, modrá je asi nesmysl (jedině, že bys optarně vybastlil ten filtr). Až to zmákneš, tak se ozvi, jak to dopadlo. Já jsem to zkoušel a prostě jsem tam ten odpor nedokázal nikam nacpat.

ja tam mel 4x cervenou SMD v serii, a k tomu maly odpor... kousek za 2 ká-čé.... to cele zalite do pruhledneho lepidla... ted ma to auto nekdo v Lounech :)

co se tyka pajky, jak rika oddie... trafopajku, kvalitni hrot, kvalitni cin a jde to samo...

No když už tu řešíte pájení, tak lepší je normální hrot z normálního průměru drátu, a na konec do té smyčky smyčky namotat a zmáčknout stejný drát - udělat z toho takovou bambuli. Cca 7mm z toho drátu nechat čouhat dopředu a zapilovat do špičky - a máte luxusní mikropájku. Ta bambule má i dost velkou tepelnou kapacitu, takže jde pájet i vypnutou páječkou - dobré na MOSFETy atd. Kdysi jsem to vylepčoval tak, že jsem tu bambuli zakápl mosazí (autogenem), ale to namotání a zmáčknutí kleštěma stačí.