Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otevření kapoty za jízdy


KUBBACHER

Recommended Posts

Tak já to mám naštěstí pojištěný třikrát. Mám dva zámky kapoty (na každé straně jeden) a pak samozřejmě ten háček.

To takhle cestou do Liberce mi slečna říká (asi v 80km/h), proč se ta kapota tak vlní, no a já to zacvakl jen na jedné straně...

Ale i tak to udrží ten háček, i když nejsou zacvaklý oba dva zámky.

(Náhradní kapotu mám.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jbily

no - mně se to stalo minulou zimu ve služební Octavce na dálnici v cca 130km/h, 2 dny před tím byla v servise - machři mj. opravili i zámek kapoty.... :mad:

Jaké bylo jejich překvapení, když jsem jim to dovezl a škoda byla vyčíslena na necelých 100tis. Kč... (oba blatníky, čelní sklo, samozřejmě komplet kapota, pomačkaná střecha, jedny dveře, posléze komplet lak..)..

Ako si pochodil v tom servise? Opravili to na ich naklady?

Mne raz zle zabuchli kapotu v servise a ked som odchadzal, tak sa mi za jazdy otvorila.

Hned som sa tam vratil, ze chcem nahradit skodu. Oni od toho davali ruky prec - zevraj oni ju zabuchli dobre.

Radil som sa vtedy s viacerymi ludmi a zevraj by som nic nevyhadal, ani keby som sa s nimi sudil. Zevraj vodic si ma skontrolovat auto pred kazdou jazdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gargamell

Já jednou zapoměl dotáhnout kolo - školácká chyba.

Jsem jednou zapomněl, tedy nevěděl jsem o tom, že se to má, přetáhnout kolo (dělal jsem brzdové destičky) a ono mě potom předjelo. byla zima, sníh, tma. Ale Peugeot 309 to vydržel, žena našla kolo, ještě tam pod poklicí byly tři šrouby , kolo jsem namontoval, použil jsem jen dva šrouby, ten třetí měl strhanej závit, další jsem vzal z jiného kola a pokračoval jsem v jízdě. Tedy už o trochu pomalejc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...