Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Clarion - P605

Pechy

Recommended Posts

Ahoj, mam v 605 radio Clarion + tape, 8 repro atd..

Chtel bych se optat, kdyz jsem vytahl radio a koukal jsem ze zadu tak tam neni zadny kulaty port na pripojeni cd changeru Clarion, jenze kdyz jsem se dival do uziv. prirucky tak se do 605tek se daval pouze dve radia.. a to Clarion + tape a druhy ten Clarion + cd.. o zadnem jinem v sriove vyrobe nevim :( Nechci tam davat jine radio, protoze by pak prestalo fungovat ovladani radia pod volantem:(

Diky..

A Ty tam chceš dát CD, jestli dobře rozumím.

Asi vyměnit celý Clarion za typ který umí CD protože ten Tvůj to asi neumí, byl vyvíjen v době kdy ještě CD neexistovaly, anebo používat externí MP3 přehrávač, přes \"kazetu\".

Clarion s CD zkus na vrakáči, třebas budeš mít štěstí...

Origo CD měnič pro 6 CD zase neumí MP3, což je po čase taky nevýhoda.

S Tvým logem \"Peugeot 605 2.0 16 V - kdo se nesvezl, o mnoho přišel\" plně souhlasím!

Ano presne rad bych cd, ale chtel bych zachovat vse co na tom aute je..

To auto je z prelomu roku 97/98 coz cd uz existovaly :D Pres kazetu by to slo, ale nevypada to moc dobre.. jestli mi rozumis..

Na vrakaci jsem se ptal, ale zatim vsechno marné.. Uz jsem o tom mluvil s KUBBACHERem, protoze mel to same radio a zustal mu cd changer ktery k tomu mel pripojenej, jenze ja ho nemam kam zapojit.. bohuzel.. O MP3 mi az zas tak nejde :D

Ty jsi jezdli P605, ze souhlasis s mim logem? :)

Jo, v 605 jsem najel 220t, bylo to nejlepší auto a nejlepší jízdní vlastnosti. A kamarád z firmy najel ve svém 300t a tvrdí totéž. Vždycky jak je vidíme tak jenom vzdycháme. Ale čas se nedá zastavit, potřebujeme hodně jezdit, takže kamarád jezdí v 406 3V6 a už pomýšlí na 607 - ojetou.

Tak náhodou jsem ze svého auta vymontoval orig rádio a bývávalo s changerem (dokud honekdo nevzal..) Tad tám mám jiný dost slušný sony, ale o to ani tak nejde, jako spíš o to jestli někdo nebude chtít to rádio co jsem vymontoval, dyžtak se ještě večer ujistím na ten vstup CD...komukoliv nabídnu..

Teda jako doufám že jsem nebyl špatně pochopen... CD changer mi předešlí majitelé, či nejací zloději vzali, je tam po něm jen díra..

Ale originální rádio mi zbylo..A jestli někdo chce tak ho prodám.. Protože tam mám nový od sonyho.

JE to tedy i pro CD changer, Má velký výklopný displej na kazety, a ještě jeden vyklápěcí ovládací modul. A je to Clarion. Auto bylo na zakázku z roku 1998 takže by to měl být poslední model rádia na kazetu...