Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auta z eu


jarasidak13

Recommended Posts

škodovka asi měla málo zinku na kastly.:)

Škodovka neměla na kastli žádnej zinek. ;) Ale to nic nemění na tom, že ve vytápěné garáži ti v zimě ježděné auto shnije podstatně dřív. A doufám, že tu nebudeme rozvíjet myšlenku, že dneska jsou auta oboustranně pozinkovaný a tak to nehrozí. Na tohle téma už je tu dost depresivních vláken :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi se mene solilo a mene jezdilo .

ale vyhodou jak jsem psal bylo moznost umyt kazdy tyden i v minusech.

jinam myslite ze parkovani v podzemnich parkovistich u obchodaku je velky rozdil od garaze ?

neznám nikoho,kdo by denně jezdil a parkoval v podzemce, ale budiž--podle mě to vyjde nastejno

jinak to mytí v zimě před garáží je super pro lak :D a následné zaparkování mokrého auta do teplé garáže zas super pro kastli:D,odepsal jsem tak kdysi Fiata 127 během pár roků:roker, v garáži byla tlaková voda, tak se auto vždy ostříkalo před vjezdem a pak stálo v teple--když jsem pár dní v garáži nebyl, tak teplota uvnitř byla k 30 stupňům..., ale máš pravdu v tom, že ráno vždycky bez problémů start a okna čistá, bez ometání,škrábání ledu, uvnitř teploučko, vždycky je něco za něco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozzy - třeba pod paneláky budou tzv. garážová stání podobných kvalit jako parkování v podzemce (tzn. že tam mínusové teploty asi moc nebudou ...) a parkuje tam určitě spousta lidí. Tím netvrdím, že takové parkování je pro auto ideální, pouze zmiňuju fakt, že tak parkuje hlavně ve velkých městech poměrně hodně aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam v garazi kanalek , tak voda odtece , nevim o tom zeby oplachnuti auta od soli a jinych necitot nejak vadila laku , ale rad se dozvim neco noveho

jinam myslite ze takova zima jako byla ted kdy v noci se solilo na cestach preventivne a prez den bylo plus, nebyla o moc horsi nez garaz s +10-15 st?

kdysi jsme na autech delali vsechno , od udrzby po generalku a proto se garaz pouzivala porad .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud v mrazu omyješ auto, tak náhlá změna teploty dejme tomu z minus 5-10 stupnů na teplotu vody dejme tomu 5-10 stupnů plus laku opravdu nesvědčí a popraská, takže do prasklin pak vniká sůl atd., celkem známá věc :myslim

jestli je kanálek nebo není je šumafuk ;)

[upravil dne 16/3/14 11:18 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešit v dnešní době jestli teplou či studenou garáž,když auto je naprosto spotřebák,neříkám,že mám na to abych ho mohl každých 4-5 let vyměnit za nové,ale každé které v zimě parkuju v baráku ,tak snad skoro pokaždé než tam vjede ostříknu hadicí,neřeším,žádné nastřiky podvozků,je to ošetřeno dost z výroby,tohle jsem dělal naposled na stodváce.Víc než na autě mi teda to vlhko pak vadí v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ano, jde to použít. Měl jsem koupený od jiný firmy. Dejme tomu, že si je objednáš na úterý, v pondělí ráno chlápek kousek od hranic zajede do Německa nakoupí X převozních SPZtek a přiveze do Prahy, kde si je pak ty následný den vyzvedneš...Jediný háček je v tom, že ta platnost je o 1den kratší...I když tenkrát mi říkali, že je možné si je vyzvednout ten samý den cca v 16:00, což je Ti už naprd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně tak...Klidně si jich můžeš koupit 100 a vyzdobit si s nima garáž :) jediný problém je, že máš prázdný pojištění ten převozní technický průkaz, kam pak vypisuješ hodnoty propisků a některý policajti s tím mají údajně problém (neověřená informace)...

Já jsem si vyhlídll cca 5-7 aut, koupil převozky a vyjel na lov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...