Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Výfuky.. z druhé strany :D

Pechy

Recommended Posts

Ahoj, nedavno jsem videl na netu fotku 605tky, bylo to ten starsi model, ale mel vyvedene 4 koncovky vyfuku, na kazde strane mel dve, krasny chromovy koncovky!Chtel jsem se zeptat jestli s tim nekdo nema zkusenost:) Hlavne me zajima jestli to jde rozvest u kazdeho motoru, mam blby tuseni jestli to nebyl 3l SV 24..

Ale myslim, ze udelat rozvod by melo jit u kazdeho motoru?Horsi to bude asi s cenou?!

Původně zaslal: romo11

kamos ma nieco take na BMW...pred koncovym tlmicom navarili odbocku na druhu stranu ale uz bez tlmica..dali tam dve ovalne koncovka a ta jedna vetve bez tlmica mu robi trochu sportovejsi zvuk...vyzera to pekne na oko a aj zvuk to ma pekny

Souhlas, nad tímto sem taky přemýšlel. Mělo by se to aji vejit kolem rezervy a bude to určitě lenější než dělat celý nový. Pozor, doplechoval bych ale ten kryt kolem rezervy.

Tu možnost dát jenom atrapy jak píše P607Olda taky existuje, ale je to na nic. Nedávno sem viděl super hyper Fábii, nějakej pr?avej motůrek (to není motor) a vzadu 4 DTM koncovky. Vypadalo to jak kdyby ty laufy držely zadek auta pohromadě protože byly moc velký v poměru k velikosti toho prdítka. No a jen jedna roura byla od splodin (u DTM se člověk dívá rovnou dovnitř a neusí se sklánět jak detektiv) a ostatní 3 byly zrezlý uvnitř. Tudíž je jasný že funguje jen ta standardní výfuková trubička co tam bývá.

Toudle cestou bych určitě nešel.

Než jsem koupil nynější 605ku, tak mi tipek nabízel starší model 2,1td v plně palbě se čtyřmi výfuky, mám pocit, že funkčními, ale moc mi to na takový kočár nesedí, to byl i jeden z důvodu proč jsem to auto odmítl, bylo tam hodně tuningu na mě, ale je to otázka vkusu:roker

• 1 month later...