Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagbox


loki

Recommended Posts

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Ja som skúšal originál kábel PSA XS Evolution s DiagBoxom 7.15 a na druhom notebooku PP2000 22.14. DiagBox mi z môjho P406 nenačítal ani jeden počítač, naopak s PP2000 nebol žiadny problém. Všimol som si, že ak je pri spustení softu pripojený kábel v notebooku, automaticky sa aktualizuje komunikačný software v kábli. Vyskúšal som teda DB spustiť bez kábla (na rozdiel od PP sa to dá) a až po nabehnutí DB som pripojil kábel, ktorý bol predtým pripojený v PP2000 (a teda v ňom ostala neprepísaná verzia komunikačného SW). Vtedy aj DB vedel komunikovať so všetkými ECU v P406.

V čom môže byť problém s tým DiagBoxom, že s jeho verziou komunikačného SW to nevie pracovať ?

Myslím že verzia kábla je B. Po pripojení s DB mi PSA Interface Checker ukáže:

APPLI_XS_Fuji_P106138A V4.3.0@ACTIA 02.01.12

921815 B/ Inconnue

Po pripojení na PP2000:

APPLI_XS_Fuji_P106138A V4.2.2@ACTIA 09.04.09

963830 B/ PEUGEOT

Niekde som čítal, že k vyšším verziám DB treba kábel C. Dá sa to preprogramovať, alebo je to úplne iná verzia celého kábla(interfejsu) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Mam,na cd diagbox v05.02 aj s crackom ale nejde mi to aktivovat-skusal som hocijako podla youtube-ale nieco robim zle,a je mi jedno aku verziu len aby som nemal problem nainstalovat-hlavne aktivovat-generovat

atd.za pomoc dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...