Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovní vzduchový filtr - teplo od motoru ? :(


Maxiikk

Recommended Posts

Jedno téma už tu je, pročetl jsem ho .. jen se chci zeptat zda když je to dobře vyřešený se sport.filtrem zda je motor opravdu \"živější\" a zda když saje teplo od motoru (jako v mém případě) zda je to opravdu na škodu .. mám obyčejný filtr a chtěl bych poprosit o radu .. kdo a jak to vyřešil (zda prodloužit trubkou, nebo zamezit \"hrušce\" přívod teplého vzduchu, nebo jak ste to řešili) díky moc..

našel jsem \"jen\" tohle a moc precizní mi to nepřijde..

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1173896_10200574471151006_1735134888_n.jpg

post-18807-14109635983182_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panebože, takové bastlení z odpadních trubek, navíc blbě udělané.. Dej tam originál filtr a bude to o 100% lepší.

Edit: Teď jsem si všiml, že to asi je jen ilustarční foto.. Tak alespoň že tak. Nechej tam origo box a neřeš to.

[upravil dne 10/3/14 20:16 od Eon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, a co si asi tak myslíš, že je na tom filtru \"sportovního\"? To jako že ho každej den vezmeš, vyndáš a jdeš si s ním zaběhat do parku? A co by na tom autě mělo být asi tak \"živějšího\", když množství nasávaného vzduchu se řídí škrtící klapkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to forum. Proto ti píšu, že je to úplně na nic, navíc když už teda něco chci, tak to udělám pořádně. Stačí trocha selského rozumu a musí ti dojít, že u toho horkého chladiče to ani nemůže správně fungovat. Jinak je toho tady o sport. filtrech dost, stačí hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No von je Oddie zase vo rok starší tak zas bručí :D ... ale je to přesně jak píše, směs se řídí na stechiometrický poměr podle objemu nasávaného vzduchu. Bez úpravy SW je to prostě utopie. Pokud chceš mít dobrý pocit, kup Simutu nebo KN, ale je to jen pro pocit. Kvalitní filtr v původním AirBoxu je ideální a ušetřené peníze můžeš věnovat do údržby :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...