Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 1.5D pro 80letého dědu - prodej


MilanF1

Recommended Posts

20000+10000servis+ kupa prace a pokud si auto chcete nechat az děda nebude moc jezdit,to mi nepřijde jako super kup....

To bych za 40000 radši od Pepita vzal tu 206 s repasovanou nápravou bez prace a nebouranou

O bezpečnosti mezi 106 a 206 se netřeba bavit....

Další věc ,aby za 2-3roky neshnila po rukama....

Ale jinak preju at slouží a na spotřebu a výdrž motoru to bude zádě drzak;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie, my nebudeme dělat repas nápravy, stáčí nám starší, který se houpe a nevrže za nějakých 2000 Kč. Jenom práce s tím ji vyměnit. Ale když jsem na ni koukal, bude to rychlejší než na 306. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 000? To mi tedy přijde hodně.. Za 20 tisíc jsem před rokem koupil tuhle 106 a to měla novou spojku , technickou , přední brzdy a zadní náprava byla rok po repasi..

Jak píše Charlie , kdybych věděl , že auto bude sloužit pak dál , tak bych koupil tu pěknou 206 :)

A k tý nápravě , nevím jestli je zrovna výhra kupovat nějákou \"lepší\" než úplně KO... Nebylo by lepší ji fakt nechat zrepasovat , aby byl pokoj ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro dědu určitě jednoduchý auto, ale předchozí majitel byl asi pěkný prase, podle toho filtru. :o Myslel jsem, že na tý fotce ukazuješ, jak prokoukl lak po rozleštění a ono je to zatím dvoubarevný. :D

Hlavně ať po vstupním servisu slouží bez velkých investic.

[upravil dne 11/3/14 08:38 od radim.1008]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kovy_s: Auto už moc km nenajezdí, jest-li 3000 za rok, tak to je moc, netřeba repasovanou. Tahle vrže, levé kolo má vůli = nebezpečno.

oddie: A jo, rozvody. Shodíme kryt, opticky zhodnotíme, možná se přehodí jenom řemen :D. Předchozí majitel měl auto rok a rozvody nedělal - jenom vyměnil olej, udělal zadní brzdy a dal nový středový výfuk.

koblih: svou práci nepočítám ;)

radim: ještě jsem neleštil, to přijde dneska nebo spíše zítra. Dneska jedu pro věci do AK. Ten stříkaný blatník určitě nerozleštím :D

[upravil dne 11/3/14 09:50 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak ten stříkaný blatník je vyčisovaný od sluníčka - méně kvalitní barva. Téměř jistě by šel odleštěním horní vrsty vylepšit. Co se týká těch rozvodů tak to přece není jen o řemenu, ale za chvíli poteče vodní pumpa a pod. Navíc ten majitel byl asi echt čuňas, takže s olejem určitě výplacha pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koblih: To by šlo rozleštit? Pokusím se o to. Při detailním pohledu je poznat, že struktura barvy je jiná. :myslim

předchozí majitel to měl pro manželku, aby vozila dědi do školy, uvnitř bylo auto čisté. Ale teďka koupili C4 Picasso.

oddie: Pokud shodím kryt a uvidím lesknoucí se kladky a temně černý řemen, pak ty rozvody tam nebudou dlouho. Ale s touto variantou nepočítám. :D Jakmile bude řemen popraskaný, jdou tam okamžitě nové komplet rozvody, bez debat. ;)

Takže celkově to může jít opravdu k 10 000 Kč za úvodní servis. Ale oproti jakémukoliv jinému autu je tu navíc jenom zadní náprava, to nepovažuji za drama.

[upravil dne 11/3/14 10:07 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná napíšu něco kacířského, ale až tak řešit auto za dvacku...:bojim, kdyby za 200 tak je to bez debat, ale takto bych ani já do něj necpal prachy-- oleje, filtry, kapaliny, prostě to nejnutnější..., tedy nemluvě o tom, že mini auto na naftu bych nekoupil:bojim

[upravil dne 11/3/14 10:36 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koblih: díky za odkaz.

oddie: 2 zájemce tam prý před námi měl, ale ti utekli, když slyšeli vrzat nápravu :D

ozzy: Díky za názor. Auto dostane servis v úvodu a poté jenom, když se něco pokazí - jako u našich dalších starších dieselů - táta do 205tky lije jenom naftu, naprosto bezúdržbové auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná napíšu něco kacířského, ale až tak řešit auto za dvacku...:bojim, kdyby za 200 tak je to bez debat, ale takto bych ani já do něj necpal prachy-- oleje, filtry, kapaliny, prostě to nejnutnější..., tedy nemluvě o tom, že mini auto na naftu bych nekoupil:bojim

[upravil dne 11/3/14 10:36 od ozzy56]

Naopak, u auta za dvacku řešíš stav, protože rozhoduje o tom, zda to jezdí nebo nejezdí a kolik je případně třeba dát za to, aby to jezdilo. S tím, že když to jezdit přestane, je v tu chvíli zcela neprodejné a odepisuješ celou částku naráz. Takže ano, řešit to nejnutnější, ale přesně kvůli tomu je třeba posoudit ten rozsah nejnutnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak, u auta za dvacku řešíš stav, protože rozhoduje o tom, zda to jezdí nebo nejezdí a kolik je případně třeba dát za to, aby to jezdilo. S tím, že když to jezdit přestane, je v tu chvíli zcela neprodejné a odepisuješ celou částku naráz. Takže ano, řešit to nejnutnější, ale přesně kvůli tomu je třeba posoudit ten rozsah nejnutnějšího.

A to je ten důvod proč jsem prodal 406ku. Mít dílnu a chuť si na tom servis dělat sám, nechal bych si jí - ale i když je Trnkoš dobrý známý, tak zadara opravy dělat neumí (ani bych to po něm nechtěl) a když jsem viděl ty nuly a čísla před nima a inzerát na 306ku tady na fóru, rozhodnutí šlo jako násobilka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...