Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 cc rádio


romanfurst

Recommended Posts

Ahoj, už jsem pročítal pár vláken, dokonce i na anglických fórech ale nikde jsem nezjistil jasnou odpověd. Mám ve své 206cc 2.0V16, rok 2001 zapojené neoriginální rádio a zřejmě kvůli tomu nejde multifunkční displej na palubce. Zajímalo by mě jestli to jde nějak udělat aby displej fungoval i s jiným než originálním rádiem a pokud ne, nevíte které origo rádio bych si měl sehnat - to s displejem nebo bez? Díky všem kdo mě nepošlou do háje a poradí mi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja som vcera akurat menil origo za JVC a je to zvlastne ale je to niejak blbo napojene :) Ak vytiahnem Kluc autoradio stale hraje po minute sa vypne a potom ak vystupim z auta a zamknem ho zapne sa znova nevie niekto kde je chyba??? a preco si to radio nic nepamata??? :myslim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DIsplay ti bude fungovat jen na origo rádiu.. rádio jaké tam má být se dá zjistit dle VINu...

Stewco: Rádio ti hraje dobře.. minutu po vytažení klíčku a pak při jakékoliv akci (dveře, zamknutí atd...) se zapne na chvíli. Takto funguje origo rádio.

Pokud si rádio nepamatuje stanice, tak je problém s trvalým napájením ;) Promerit a uvidis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo ale ono si nic nepamata cize ked sa zapne iba susti. a aby mi to sustalo celu noc v aute a vybijalo bateriu to je od veci :/

Myslim ze segre na Fabii robilo to iste tiez si nic nepamatalo a v servise jej to potom zapojili a teraz pohoda :) No horsie je s tym vypinaním :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

tak vytáhneme kostlivce:D

mám přesně stejný problém, aktuálně radio JVC, napájení ( stálé a spínané  plus) vyřešené, ale to spínané bych uvítal přes klíček (  na první pozici, kdy svítí pouze kontrolka baterky) a ne přes BSI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...