Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Menil jsem manzetu na poloose, 406

jack

Recommended Posts

Specialni naradi?

No jen jsem mel probelm najit velkel orech, je tam myslim 36, docela big:)

jinak v poho,ani ty stabilizacni tycky se nemuseji povolovat.

Zvednout na tu stranu kde se bude poloosa vyndavat, povolit tu poloosu u kola(36), chce to poradne zabrzdit, je to dost utazene.

Pak vypustit olej z prevodovky, povolit cep co drzi rameno, rameno slo blbe vyklepnout.Pak jen odklonit celej naboj a vystrcit poloosu z prevodovky,jde v poho ven.

Jen za to moc netahejte at se nerozkoci,pekne ji vzit primo za kloub.

Jen taková malá poznámka: ta matice má velikost 35. Správnej servis na francouze se pozná taky podle toho, že si tenhle ořech koupí, páč se používá často... moc firem je sice nedělá, ale třeba od Hazetu by měl dát koupit. Pro domácí kutilství se to holt řeší 36-kou, která je ve standardní sadě.

Ja som to absolvoval asi mesiac dozadu a daco som zrobil zle bo sa trase poloos -vybruje, aj rucka tacha sa trase :( jedine co ma napada ze som nedal ten trojvalec zas to tych istych drazok nevim presne jak s volaju te casti klbu tak mi nenadavaje ale asi to budem muset zas rozobrat a otocit to o 1 drazku snat sa trafin na povodne miesto :) a zacal tec olej z z diferaku sakra simering uz ma len sa mi do toho akisik nexce.