Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chyba fora


Edison

Recommended Posts

No, a taky když sem vlezu a koukám po nových příspěvcích vidím toho obvykle dost málo. Pokud ale prokliknu některou SZ a pak nový obsah > dle typu > přepnu z členové na fórum vidím daleko víc vláken s čerstvými příspěvky, než prve :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevence zdvojených příspěvků... 15 vteřin Ti přijde moc dlouhých? Vychladni trochu chlape ;) A trocha slušného vyjadřování by Ti taky neuškodila!

Schreeku, ChouLu...

 

Mám jen jeden dotaz ohledně téhle hlášky

Chápu, že to šetří čas a práci modům kvůli nadbytečné práci odstraňování zdvojených příspěvků. Ale nestalo se mi nikdy při přístupu na forum z PC prohlížeče (dříve Firefox nyní Explorer Edge), že bych někdy vyrobil dublovaný příspěvek. Pouze když používám forum z mobilu (vestavěný prohlížeč androidu - android chrome nebo jiný doinstalovaný nepoužívám)

 

Dotaz tedy zní:" Nemohla by být tato ochrana zapnuta jen pro přístupy z mobilu a mobilních verzí prohlížečů?"

 

Forum určitě pozná typ přístupu, nebo se pletu?

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný, já držím :D

 

jen mě toto napadlo, páč spousta webů si dnes vede statistiku o tom, jak a z čeho se na ně přistupuje. Náš web to taky pozná, když na to koukám z mobilu, nabídne mobilní verzi :papa

 

ale jak jsem psal

 

Já držím (hubu už) :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vyuziju toto tema...v podatate od zacatku fungovani noveho fora se mi pravidelne stava, ze prispevek nebo sz se mi neodesle cela ale jen cast...odeslu sz o rekneme 50 slovech a po odeslani vidim ze se poslala jen cast, nekdy i jen dve slova...coz jenuprimne na zabiti...

Vzdy je to pres mobil, jak chrome na androidu tak safari na iphonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes od dopoledne mám problém s fórem:

jsem normálně přihlášen (píšu tento příspěvek), mám zaplaceno členství, ale

- nezobrazuje se mi sekce Inzerce, ani na kliknutí z mého podpisu mě to nepřesměruje do inzerce

([#103139]  Pro prohlížení tohoto fóra, nemáte oprávnění.)

 

- když jdu na sekci Club, jen pro členy (platící), tak se mi objeví "Chráněné fórum" a nepustí mě tam.

Děkuji předem za pomoc.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...