Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ohlédnutí za srazem a poděkování pořadatelům


Recommended Posts

kdyz jsem videl fotky z orientaku, tak me mrzi, ze jsem nejel, ale konec koncu, musime ty prvni pricky taky nekomu prenechat :D

jinak se nam moc libilo, penzion fajne, hudba dobra, jidlo vyborne, ale hralo se primo pod nasim pokojem, tak to nebylo uplne to nejlepsi..... no a co dodat vic....jen ze jsem fakt nestihal tanecni kreace Veverkove a Garfieldove a abych aspon trosku zazaril, tak jsem zacal tancit stylem Vesnicko ma strediskova a doufam, ze Adrajovi dosla pamet :D, jestli to natocil, tak po znich pujde k Turkovi :D

jel jsem na sraz v pohode, prijedu, vylozim veci, sednu na toaletu a uz zaclo to, co me nepustilo cely sraz.........tim hnusnym pivem jsem to podporil (at se na me nikdo nezlobi, ale me fakt moc nekostovalo....), a rano rozhodne nebylo lepsi vecera.... :(

Trosku me mrzi, ze se slecny servirky skoro neusmaly :(

A jeste mam takovy maly soukromy dovetek, tim ze jsem dost podstatnou cast srazu travil na toaletach, tak si neodpustim jednu trapnou a neprijemnou poznamku......panove, myslel jsem, ze jsem ve spolecnosti gentlemanu, ale ta stetka u tech toalet neni na okrasu, a prkenko se pred chcanim taky da zvednout ne?? :myslim:myslim:myslim:myslim

No zaplatpabuh to nevypadlo jako zachody jednou po ranu na Sebetove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Díky, ano, dá se. Ale koho by bavilo jet rovný úsek mezi Havlíčkovým Brodem a Českým Brodem 90 km/h? Mně to nevadí, dokonce z kopce tam hodím neutrál a před obcí brzdím motorem (elton by mohl potvrdit ze spanilky, že moje brzdová světla téměř neviděl :D).

s tim brzdenim motorem to nechapu, bud podrazujes, nebo motorem brzdis dva kilometry pred vesnici, protoze jinak to neni mozny. Me modrej z 90 na 50 zbrzdi po 1 kilometru na rovine a na petku. A to ani nechci domyslet, kdyby za mnou nekdo jel. Zkousel jsem to i na motorce a tam to jde, protoze ma motor uplne jinou kompresi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zpomalení z 90 na 50 potřebuji tak 300 metrů. Tohle jsem nikdy nezkoumal (nepočítal), ale já podřazuji, až na trojku a většinou to trefím, že při míjení cedule je na budíku 52 km/h (reál 50). Platí, že čím vyšší otáčky, tím to je zpomalení větší, tudíž na pětku bych k 50tce zpomaloval fakt dlouho.

Rozhodně nechci brzdit provoz, ten můj styl, ale člověka nenaštve, maximálně kamioňáka, který tou obcí fakt 50 jet nechce. Dneska jeden osobák nechápal, proč před obcí, která je z kopce, brzdím (ano, brzdil jsem, motorem by to bylo na 2 km). Málem mi vjel do kufru a hned mě v úvodu obce bral, obecní měřák ukazoval 87 km/h. :nevim Po pár sekundách já 47 km/h :D

Ke srazu: Že už v pátek došlo pivo, to bylo nemilé (mně to nevadilo :D), ale neměli snahu jej na sobotu sehnat, nechápu ... ani v neděli nebylo. Toalety nebyly 100%, ale se zaneřáděným prkénkem jsem se nesetkal. Udivila mě páková baterie, ale ta fungovala dobře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50 na čtyřku nemohu, je to pod 1500 ot., motor duní a při sešlápnutí plynu se téměř nic neděje. Nevím, co na můj styl jízdy říká soudružka spojka, technicky nevím, jak funguje :( Ale snad lepší, než kdybych jí dával plný kotel. Ale když přidám, tak to stojí zato, viď eltone :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste mam takovy maly soukromy dovetek, tim ze jsem dost podstatnou cast srazu travil na toaletach, tak si neodpustim jednu trapnou a neprijemnou poznamku......panove, myslel jsem, ze jsem ve spolecnosti gentlemanu, ale ta stetka u tech toalet neni na okrasu, a prkenko se pred chcanim taky da zvednout ne?? :myslim:myslim:myslim:myslim

No zaplatpabuh to nevypadlo jako zachody jednou po ranu na Sebetove :D

asi mam lepsi nacasovani ja tam nikdy pos*anej hajzlik nevidel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vetsina lidi sla na toaletu prinejhorsim jednou, max 2x za dva dny....no a ja tam byl asi 30x..... no a to uz je vetsi sance najit :D

Ale on to neni uplne poprve.....to spis ze ted jak jsem tam byl skoro pul casu srazu....., jsem se na to asi vic zameril :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverkovic taky děkují za super vydařenou akci a speciálně Bejby_Veverka si vrněla spokojeností, že DJ se s hlasitostí krotil, což jsem přivítal i já (a nejen já). Bylo prima slyšet hudbu a ne kravál a moct si přitom ještě povídat. Nevídané, neslýchané :D

Pořadatelům posíláme velký dík za organizaci a výběr lokality. Jenom upozoňuju, že na 3. sraz na Žďársko už nepojedu, nechce se mi před odjezdem potřetí řešit píchlé kolo :aut

Páčko příště! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...