Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ohlédnutí za srazem a poděkování pořadatelům


Recommended Posts

......, DJ hrál super fláky se super hlasitostí, že se dalo bavit a nemuselo se řvát, ....

Pod to se podepisuju. Decentní hudební doprovod, který těla zejména dámského osazenstva srazu rozvlnil do nevídaných kreací a při kterém si člověk vcelku v pohodě rozumněl s ostatními spolustolovníky - to byla pro mne situace zcela bezchybná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to fajn sraz, sice bez sněhu, ale to snad nevadilo. A dotázek, postrádal někdo předváděčky? ;)

DJ byl velmi fajn. Přiznám se, že jsem měl zprvu obavu, co bude hrát, ale bylo to dobře poslouchatelné. Veverková tam půl hodiny skákala jak po stromech. Adraji, tohle máš natočené, nebo jsi už natáčel naprázdno? :D

Já výborného počasí využil k rekordu ve spotřebě, 374 km jsem ujel za 15,74 litru. Možná chyba v měření. :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtěl poděkovat za super sraz, skvělou partu a hodně srandy. DJ jsem si neužil, protože po pátku už jsem sobotu nezvládl a musel jsem jít spinkat. Těším se na další sraz.

ps: fotky prosím hodně scenzurovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.spritmonitor.de/en/detail/541506.html

Tankováno v pátek a dneska, u stejného stojanu, do plné.

Já jsem si chtěl jen tak zkusmo spočítat, za kolik ten sraz dám, když celou cestu pojedu 90/50 (mimo obec, obec). Číslem jsem překvapen a sám mu nevěřím, a to i díky tak malému počtu ujetých km, relevantní to je tak po 1000 km, tedy téměř celé nádrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se taky pochlubim :), ja celkove najel 390 km a spotrebu mam taky vystavni :)

36 litru :), ale pravdou je.....ze jsem na dalnici jel dost nad hranici.....bylo volno a nikde nikdo krom policajtu s laserem v protismeru.....tak jsem frantu musel po zime protahnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to blbost, pocital jsem to a to bys mel spotrebu 4 na 100 ... to jsi nejak blbe zmeril ... ale fakt uz je to s tebou zly kdyz resis zase setiny litru, zamysli se

blnost to byt nemusi....kdyz jsem si testoval octavii tak jsem se takovou Milanovou jizdou dostal taky na 4 litry. Ale nedokazu si predstavit ze bych takhle jel treba 100 km....ja rto meril asi na 60 km a pak jsem rekl dost.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc díky pořadatelům za sraz a hlavně za můj historicky první orienťák. Škoda, že jsem to celý odstonal. Ještě teď se potím v pelechu a pomalu přestávám věřit, že tento týden dorazím do zaměstnání.

Orienťák byl moc hezký, fakt se mi to moc líbilo :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: Díky, ano, dá se. Ale koho by bavilo jet rovný úsek mezi Havlíčkovým Brodem a Českým Brodem 90 km/h? Mně to nevadí, dokonce z kopce tam hodím neutrál a před obcí brzdím motorem (elton by mohl potvrdit ze spanilky, že moje brzdová světla téměř neviděl :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...