Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Strata vykonu po vymene rozvodov


shiro

Recommended Posts

Prosím o pomoc a radu. Mám stejný problém jako Shiro. Známý mi dělal také rozvody a je to špatně udělané. Nemáte někdo manuál jak nastavit rozvody? Jedná se o benzín 2,0, 100kW.

VIN VF33BRFNC83370551. Děkuji moc. e-mail jirousek.michal@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mam update :-)

Bol som dnes na STK +EK a EK som nepresiel. Mam tam uplne naprd hodnoty, napr. mnozstvo CO by malo byt do 0.8 ja ho mam aj 4.2...

Koblih69 mi pisal ze EK neprejdem ak mam rozvody naprd nastavene, takze auto ide zajtra do autorizaku Peugeot nech to pozru aj na diag a aj normalne, ci tam vsetko sedi.

Laicky tipujem katalyzator? lambda sonda? Vedel by dakto povedat co to moze byt, okrem rozvodov?

[Edited on 4/3/14 19:47 by shiro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o pomoc a radu. Mám stejný problém jako Shiro. Známý mi dělal také rozvody a je to špatně udělané. Nemáte někdo manuál jak nastavit rozvody? Jedná se o benzín 2,0, 100kW.

VIN VF33BRFNC83370551. Děkuji moc. e-mail jirousek.michal@seznam.cz

Máš to v maile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezlobte se ale já to říkám pořád, pokud člověk nedělá jenom francouzské auta (servis) kde jej časem vydu..lo co se dalo, s tím nebude mít nikdy zkušenosti a takovému člověkovi bych auto nedal ani na výměnu koberců v autě.

Protože, peugeot/citroen není škodovka a v tom je podstatný rozdíl !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o pomoc a radu. Mám stejný problém jako Shiro. Známý mi dělal také rozvody a je to špatně udělané. Nemáte někdo manuál jak nastavit rozvody? Jedná se o benzín 2,0, 100kW.

VIN VF33BRFNC83370551. Děkuji moc. e-mail jirousek.michal@seznam.cz

Máš to v maile.

Velmi moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze vysledok po prehliadke auta v autor. servise peugeot - rozvodovy remen skoceny o dva zuby. Po naprave to jazdi raz tak dobre, dnes idem na repete na emisnu, snad to bude ok. Tomu chlapovi co mi to zbabral uz nikdy nedam nic robit co sa tyka motora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som sa divil ze to vobec nastartovalo. podla toho co som tuna na fore cital by to nemalo ani ist :-)

//UPDATE - emisnou som presiel, takze vsetko to robili len tie rozvody a nebolo treba riesit katalyzator, lambdu a podobne drahe veci. Uff :-)

[Edited on 6/3/14 11:12 by shiro]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze vysledok po prehliadke auta v autor. servise peugeot - rozvodovy remen skoceny o dva zuby. Po naprave to jazdi raz tak dobre, dnes idem na repete na emisnu, snad to bude ok. Tomu chlapovi co mi to zbabral uz nikdy nedam nic robit co sa tyka motora...

me prekvapuje ze mu chces dat jeste vubec neco delat.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 7 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...