Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nejde ventilator kurenia:::Vyriešené


adkowhite

Recommended Posts

No v prvom rade tu musíš ten obrázok dať.Ja som ho dostal na mail,2 mB asi dosť veľký,tak ti to tu neuložilo.

Potom nám tu napíš,akú máš klimatizáciu.Keď tu dáš VIN bude najlepšie,to sa dá potom presne identifikovať aj výbava vozidla.

Skúsil som ti to zmenšiť a dám ten obrázok tu ja.

post-41739-14109635829381_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...
  • O 1 rok později...

Dobrý večer, mám problém s automatickou klímou na Peugeote 406. Ventilátor kúrenia sa mi spustil na plné otáčky a nedá sa vypnúť , stíšiť ani nijak ovládať, iba pridať a ubrať teplotu, zapnúť a vypnúť AUTO-matiku ale tak či onak ventilátor ide na plné obrátky. Rozobral som palubovku pod volantom , ale stále nevidím motorček kúrenia aby som ho mohol vybrať a skontrolovať asi regulátor otáčok motorčeka. Nemá niekto technickú dokumentáciu daného kúrenia aby som približne videl ako to pod tou palubovkou vyzerá ? Aby som nemusel počúvať ten ventilátor tak som zatiaľ vybral poistku kým neprídu vlhké dni kedy sa začnú rosiť okná. Ďakujem vám za všetky rady. Ľudovít  VIN Kód: VF38B4HXF81492353

Upraveno uživatelem Ľudko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...