Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


jirkapl

Recommended Posts

Kluci ale fakt děkuji, sám bych se takto daleko nedostal. Zítra pokud to bude možné to ještě nechám napíchnout než se rozhodnu jít dál po závadě, ale je velká pravděpodobnost, že je to buďto někde přerušené nebo nezapojené v nějaké svorkovnici jestli to do nějaké jde.

Upraveno uživatelem Citroon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle schematu jde ten kabel bez přerušení od brzd. spínače do jednotky motoru . Podívej se na číslo kabelu u brzdovýho snímače , mělo by být stejný jako u jednotky , je tu ještě malá možnost , že je chyba ve schematu , párkrát se mi to už stalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jásný, dneska jsem to taky dělal odpojené až na poslední krok zjištění jestli tam jde napětí do pinu M1, sice nejsem elektrikář ani mechanik ale hloupý nejsem. U 406stky to šlo jak po másle, ale tam šlo všechno lehce propípout. Možná se opakuji ale děkuji.

 

Upraveno uživatelem Citroon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

nerad zasahuji do diskuze, kdyz se rozjela jinym smerem, ale rad bych se zeptal na moznost zapojeni packy a nechci zakladat nove tema.

Je to Partner s VIN VF37J9HP0CN542091

Sundal jsem dekl kolem volantu a je tam priprava pro 8pin packu. K pedalum jsem koukal ale nevykoukal nic. Tak jen zda si myslite ze to je realne. K diag. pristup nemam, nikoho s touhle moznosti neznam, tak kdyby se nasel nekdo v Libereckem kraji kdo by mohl mrknout?

Dekuji za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, jarokare napsal:

@geo.luki dle VIN ti tam tempomat půjde ;)

 

B9.PNG

Skvela zprava, dekuji. A hadam tedy spravne ze zamontuju packu a nekdo pres dia povoli rozhrani a pofrci to bez nutnosti dalsich uprav?

A jeste k tomu obrazku, to je printscreen odkud? Ja jsem nasel packu 98072602XT ( https://www.automultimedia.cz/cz/shop/packy-a-soupaci-11/96637157xt-6242z8-packa-tempomatu-citroen-c5/ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...