Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

el. schéma žhavení


podgy4

Recommended Posts

abych upřesnil o co mi jde, nežhaví mi auto a emůžu přijít na to, kde je problem.od jednotky bsi do pojistkovky je vedení ok.ovšem nemůžu zjistit jaké dráty by měli vést od pojistkovky do řídící jednotky motoru.pak dale od Řjm k jednotce žhavení je vedení také ok, kde mám hledat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak potom jedna z hlavných poistiek v BSM - poistková skrinka v motorovom priestore.Hlavné poistky nie sú voľne prítupné.Musíš celú BSM vybrať.Poistka cca 70A.

[upravil dne 5/3/14 11:20 od ferinko2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 roky později...

Jen je taková maličkost že Peugeot 307hdi 66kw žhaví až když začne točit startér motorem  a když nastartuje tak dozhavuje cca 5-10 minut stačí pověsit žárovku na zhavicku a na minus anebo na kostru a je vidět kdy to začne zhavit a kdy přestane to je vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

zdravim nema dakdo schemu  zhavenia 307sw 2,0 79kw RHS   po rele mi ide napajanie  ale nezopne  ked meriam napätie na konektore na cievku tam aj tam mam na dvoch  je po otoceni klucika stalych 12 volt a na jednom  len ked sviety kontrolka

Upraveno uživatelem huno74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...